انجمن گلف NCGU
جوایز مدال آوران به زودی پرداخت می شود

علی نژاد: توسط سربازان گمنام امام زمان فساد در فوتبال را پیگیری می نماییم

علی نژاد: توسط سربازان گمنام امام زمان فساد در فوتبال را پیگیری می نماییم

به گزارش انجمن گلف معاون وزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: جوایز مدال آوران قهرمانی آسیا و جهان سال ۹۷ بزودی از راه وزارت ورزش و جوانان به حساب ورزشكاران واریز خواهد شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مهدی علینژاد در حاشیه مراسم رونمایی از وبسایت فدراسیون انجمن های ورزشی و در جمع خبرنگاران در مورد پاداش مدال آوران قهرمانی آسیا و جوانان سال ۹۷ اظهار نمود: جوایز بازی های آسیایی سال ۹۷ که ۸۲ میلیارد تومان بود پرداخت شده و تنها جوایز مدال آوران قهرمانی آسیا و جهان ۹۷ باقی مانده است که در جمع بندی نهایی ۲۲ میلیارد تومان است که با تأمین ۵ میلیارد تومان برای ۱۳ فدراسیون مقرر است پاداش مدال آوران برای این که مالیاتی از آنها کسر نشود، توسط وزارت ورزش و جوانان به حساب ورزشکاران بزودی واریز خواهد شد.
وی درباره دستمزد برانکو و دستیارانش اظهار داشت: دستمزد برانکو و دستیارانش یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو بوده که دستمزد یکی دستیارش توسط باشگاه پرسپولیس پرداخت گردد و برای دو دستیار دیگر به فیفا نامه زده شده است. همینطور دستمزد برانکو ۳۰۰ درصد پرداخت شده و مابقی هم با هماهنگی اسپانسرها پرداخت خواهد شد. استقلال هم همینطور در حال تأمین منابع است هر زمان پولی پرداخت گردد پنجره باز می شود. البته هنوز به زمان انتقالات نرسیده ایم و نگرانی در این حوزه وجود ندارد.
علینژاد درباره دستگیری یکی از معاونین باشگاه پرسپولیس اظهار نمود: با هماهنگی که وزارت ورزش و جوانان و اطلاعات داشت منجر به دستگیری یکی از معاونین باشگاه پرسپولیس شد، عزم ما راسخ و جدی است و تلاش داریم توسط سربازان گمنام امام زمان فساد در فوتبال و ورزش را به شدت پیگیری نماییم. این تازه آغاز برخورد ماست و هیچ خط قرمزی در این راستا نداریم.

علینژاد همینطور درباره جذب مربیان و بازیکنان خارجی در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اضافه کرد: با عنایت به شرایط ارزی و گران شدن دلار به هیج وجه امکان جذب مربی و بازیکن خارجی وجود ندارد و باشگاه ها می تواند با همان مربی و بازیکن قبلی خود قرارداد خویش را تجدید کنند.
مراسم رونمایی از وبسایت جامع فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی با حضور مهدی علی نژاد معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان امروز در محل فدراسیون برگزار گردید.

مهدی علی نژاد در مراسم رونمایی از وبسایت جامع فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی اظهار داشت: هر جامعه ای به جهت اینکه برنامه ریزی درستی داشته باشد نیازمند اطلاعات درست است و اگر این اتفاق رخ ندهد به هدف مشخصی دست پیدا نمی نماییم. فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی متاسفانه طی سال های اخیر آمار درستی از صدور احکام، تعداد دان ها و کمربندهایی که در سطح کشور اهدا می شد خبر نداشت و راه اندازی سایت این فدراسیون اتفاق خوبی خواهد بود و شرایط را برای برنامه ریزی درست میسر می کند.
وی اضافه کرد: صدور احکام فنی داوری، داوری ها، کمربندها یکی از مسائلی بود که فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی با آن رو به رو بود و مکانیزه کردن آن بدون وجود این سامانه مشکل بود. راه اندازی سامانه در آموزش و سازماندهی فدراسیون در آینده تاثیرات مثبتی به دنبال خواهد داشت.
علی نژاد افزود: کرونا به ما کمک کرد تا از تکنولوژی استفاده لازم را ببریم و از تکنولوژی جهت استفاده بهتر از زیرساخت ها استفاده کنبم. البته رشیدی رئیس پیشین این فدراسیون، قدم های خوبی برای پیشبرد این فدراسیون برداشته بود و خوشحالم که امروز بهتری تداوم دهنده مسیر رئیس پیشین است. من آرزوی توفیق برای فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی دارم و امیدوارم در این راه موفق باشند.
معاون وزیر تصریح کرد: این فدراسیون به علت تعدد سبک ها و نداشتن احکام فنی تخلفاتی در آن صورت می گرفت و احکام از کنترل افراد خارج شده بود که امیدوارم با راه اندازی وبسایت فدراسیون جلوی تخلفات گرفته شود و ساماندهی خوبی در این حوزه صورت بگیرد.
بهتری: در دوران کرونا اتفاقات خوبی برای فدراسیون ما افتاد
در ادامه یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی تصریح کرد: از علی نژاد بابت تمام کمک هایش به فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی سپاسگزارم. ما پس از چند سال در انجمن آی کیدو توانستیم صاحب کرسی شویم. آئین نامه های فدراسیون بازبینی و چارت جدید فدراسیون بازبینی شد و عضو فدراسیون جهانی شدیم.
او افزود: با عنایت به شیوع کرونا، سعی کردیم کلاس های داوری و مربیگری را از راه فضای مجازی پیگیری نماییم.
بهتری خاطرنشان کرد: با راه اندازی این سامانه همینطور به امور رفاهی ورزشکاران هم توجه ویژه ای خواهد شد و در این حوزه هم تفاهمنامه هایی منعقد شده است. ضمن این که با شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی رایزنی کردیم و به زودی در فاصله ۱۰ متری ضلع شرقی ورزشگاه آزادی، مجموعه ورزشی انجمن های ورزش های رزمی زمینی به اندازه ۹۱۰ متر راه اندازی خواهیم کرد. سامانه ای که امروز به دست علی نژاد رونمایی می شود خواسته و آرزوی فدراسیون ما بود.

بهتری در انتها اظهار نمود: بیشتر از راه اندازی سایت بیشتر از یک میلیون نفر از سایت بازدید داشتند که آمار خوبی است. امیدوارم با راه اندازی وبسایت به پالایش خوبی از جامعه ورزشکاران رزمی دست پیدا نماییم.
منبع:

1399/05/20
22:48:33
5.0 از 5
2039
تگهای خبر: آموزش , استقلال , بازی , بازیكن
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد