انجمن گلف NCGU

۸ میلیون، سقف قرارداد شناگران در لیگ برتر!

۸ میلیون، سقف قرارداد شناگران در لیگ برتر!

بنیامین قره حسنلو اظهار داشت: وضع قراردادها در لیگ شنا خیلی خراب است به صورتی كه سقف قرارداد شناگران در لیگ حدود ۸ تا ۹ میلیون تومان و كف آن ۲ تا ۳ میلیون تومان است.


ملی پوش شنا در گفت و گو با ایسنا، در مورد شرایط تمرینی اش اظهار نمود: بیشتر از ۴ ماه بود که به داخل آب نرفته بودیم و از تمرینات دور بودیم، اما هم اکنون دو هفته ای است که در استخر آزادی تمرین می نماییم. استخر آزادی تنها برای تعداد کمی از ملی پوشانی که شانس کسب سهمیه المپیک دارند فعال است.
قره حسنلو اضافه کرد: حدود دو سه ملی پوش هستیم که در استخر آزادی با حفظ پروتکل های بهداشتی تمرین می نماییم. درصد کلر آب بالا است و از هم جدا تمرین می نماییم و حدود دو متر از هم فاصله داریم. تنها ملی پوشان شنا در استخر آزادی در حال تمرین هستیم.
وی در مورد مدت زمان مورد نیاز برای بازگشت به اوج آمادگی اظهار داشت: ۴ ماهی بود که در آب شنا نکرده بودیم. بهتر است بگویم خواب بودیم و افت شدیدی کردیم. برای بازگشت بدنمان به اوج زمان می برد اما مطمئنا خیلی زود به آمادگی قبل بازخواهیم گشت.
ملی پوش شنا در مورد شانس کسب سهمیه المپیک اظهار داشت: هم اکنون که هیچ مسابقه ای در جریان نیست. با شروع مسابقات می توان گفت چقدر شنای ایران شانس کسب سهمیه المپیک را دارد. خود من در ۵۰ متر کرال سینه تنها ۳۰ صدم ثانیه تا کسب سهمیه فاصله دارم. در سایر رشته ها هم رکورد ملی پوشانی همانند علیرضا یاوری در ۲۰۰ متر آزاد، مهدی انصاری و متین بالسینی در ۲۰۰ متر پروانه فاصله خیلی کمی تا ورودی المپیک دارد و شانس کسب سهمیه وجود دارد.
قره حسنلو در مورد لیگ شنا و وضعیت قراردادهای شناگران در لیگ اظهار داشت: وضع قراردادها در لیگ شنا خیلی خراب است. لیگ شنا کلا سه مرحله است که در آخر هفته های سه ماه پایانی سال برگزار می گردد. سقف قرارداد شناگران در لیگ حدود ۸ تا ۹ میلیون تومان و کف آن ۲ تا ۳ میلیون تومان است.
وی ادامه داد: وقتی ورزشکار در لیگ حمایت نشود به مشاغل دیگر رو می برد. اغلب شناگران مربی گری می کنند یا شغل های دیگر دارند. در بعضی از تیم ها همانند پرسپولیس هم تا جایی که من می دانم از همین مقدار کم هم هیچ مبلغی پرداخت نشده است. خود من در تیم شهید هاشمی مشهد بودم و مبلغ قراردادم را گرفته ام. مبلغ قراردادهای ما همانطور که گفتم آنقدر زیاد نیست و ۷ تا ۸ تومان است.1399/05/17
13:29:01
5.0 از 5
2347
تگهای خبر: المپیك , پرسپولیس , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد