انجمن گلف NCGU
علی نژاد:

فدراسیون نجات غریق و غواصی بدهی ندارد

فدراسیون نجات غریق و غواصی بدهی ندارد

انجمن گلف: مجمع عمومی سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی امروز به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور ایلخان نوری رئیس فدراسیون و سایر اعضاء مجمع به صورت وبینار اجرا شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در این مجمع که ریاست آنرا مهدی علی نژاد برعهده داشت، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی بعنوان نماینده کمیته ملی المپیک و علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها نیز حضور داشتند.

مجمع عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی در حالی انجام شد که برخی از اعضای مجمع همچون نماینده داوران، مربیان و ورزشکاران در این نشست حضور داشتند و روسای هیات های استانی به صورت آنلاین این مجمع را دنبال می کردند.

این مجمع بمنظور بررسی عملکرد فدراسیون در سال قبل و تصویب برنامه های سال جاری انجام شد که ضمن ارائه آن توسط ایلخان نوری رئیس فدراسیون به مجمع، مورد تأیید اعضا قرار گرفت.

همچنین در ادامه مجمع امیر رامشی سرپرست خزانه داری فدراسیون و مرتضی کوهی بازرس فدراسیون، گزارش خودرا ارائه کردند که مورد تایید اعضا قرار گرفت.

مهدی علی نژاد معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، با اشاره به عملکرد و درآمدزایی فدراسیون در سال ۹۸ اظهار داشت: در سال قبل درآمد در این فدراسیون ۳ برابر شده که جای تشکر و قدردانی دارد.

رئیس مجمع فدراسیون نجات غریق و غواصی اضافه کرد: فدراسیون منابع درآمدی جدیدی به وجود آورده و مجموعه فدراسیون به شکلی عمل کرده اند تا از فدراسیون هایی باشد که نه فقط بدهی نداشته بلکه بتواند با خرید دو ملک ایجاد سرمایه هم بکند. به همین دلیل، عملکرد فدراسیون جای تشکر و قدردانی دارد.

علی نژاد با اشاره به وظیفه فدراسیون نجات غریق و غواصی اشاره کرد: فدراسیون با محور امنیت و سلامت مردم و ورزشکاران مسئولیت بسیار سنگینی دارد.

وی اضافه کرد: جنس این فدراسیون با دیگر فدراسیون ها متفاوت می باشد. این فدراسیون علاوه بر پرداختن به ابعاد آموزش، قهرمانی و همگانی به مقوله ورزش های تفریحی که مختص غواصی است، می پردازد که دراین زمینه هم موفق عمل کرده است.

علی نژاد با مثبت ارزیابی کردن فدراسیون اشاره کرد: با اعتماد کردن به نوری بعنوان یک مدیر جوان که فکر می کنم تجربه خوبی بود، شاهد جهش ویژه در این فدراسیون هستیم.

وی افزود: هرجا به جوانان اعتماد کردیم شاهد جهش قابل توجه ای بودیم. باتوجه به تکنولوژی که گسترش جهانی پیدا کرده و سبب کاهش تفاوت نسل ها شده نشان از آن دارد که جوان ها بهتر می توانند خودرا با این تکنولوژی پیش ببرند. نوری از جنس این رشته و فدراسیون است.

علی نژاد در آخر اشاره کرد: تلاش ما و مجموعه فدراسیون باید به مقوله ای معطوف شود که حتی یک نفر در اماکن آبی گرفتار حادثه نشود. برای این کار باید بحث آموزش جدی دنبال شود و اطلاع رسانی و آگهی بخش به مردم نیز همچون موارد دیگری است که در استفاده از اماکن آبی لازم است.

منبع:

1399/05/14
22:46:22
5.0 از 5
1952
تگهای خبر: آموزش , المپیك , برند , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد