انجمن گلف NCGU

جلسه سرپرست اتومبیلرانی با وزیر گردشگری برای رفع سوءتفاهم ها

جلسه سرپرست اتومبیلرانی با وزیر گردشگری برای رفع سوءتفاهم ها

سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی با وزیر میراث فرهنگی و گردشگری دیدار نمود.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مازیار ناظمی، سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی دیدار و گفت و گو کرد.

ناظمی در این دیدار یک ساعته اظهار داشت: امروز با هدف بر طرف کردن سوء تفاهمات گذشته و همکاریهای مشترک و بیشتر در بخش های مختلف همچون گردشگری ورزشی، مشارکت در آموزش فراگیر و امداد جاده ای، رالی های مختلف همچون خانوادگی، فرهنگی و بین المللی و همچنین بهره مندی فدراسیون از خدمات متقابل با کانون به خصوص در بخش ماشین های کلاسیک حضور شما هستیم.

مونسان هم با تشکر از سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی برای فعالیتهای صورت گرفته در این زمان اظهار داشت: قانون حدود وظایف هر دو نهاد یعنی کانون اتومبیلرانی و جهانگردی و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی را روشن کرده است و امیدوارم دیگر انرژی مان را صرف موارد اختلاف بر انگیز و بی نتیجه گذشته نکنیم چرا مسئولیت ها دقیقا معلوم است.

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: تلاش کنید بین کانون جهانگردی و فدراسیون هم افزایی ایجاد شود و حتما تفاهم اجرایی دیگری در صورت نیاز تهیه کنید و هدف شما بهره مندی از توان زیاد هر دو بخش برای تعالی این حوزه و در نهایت افزایش نشاط جوانان و رضایت مندی مردم باشد.

وی افزود: با مبحث گردشگری ورزشی موافقم و بویژه در بخش رالی این قسمت می تواند بسیار موفق باشد و کارهای مشترک زیادی برای همکاری وجود دارد.

مونسان به سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی تصریح کرد: خوشبختانه نگاه نو و جدید شما در مدیریت این فدراسیون سبب پر تحرکی آن شده است و جنبه های جدیدی برای آن در حوزه اجتماعی و فعالیتهای ملی بوجود آمده است و این روند باید ادامه پیدا کند و امیدوارم مسیر مدیریتی جدید با حضور شما با تنش زدایی و مشارکت بیشتر باشد.

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: آقای اربابی رئیس کانون اتومبیلرانی و جهانگردی بعنوان یکی از بهترین مدیران مجموعه ما، کاملا به حوزه تخصصی بنگاه داری و افزایش مشارکت ها اشراف دارد و برنامه های بسیار خوبی در حوزه بین الملل و مجموعه کشور دارد و بطور قطع با همراهی و همکاری مشترک و ملی با یکدیگر، نتایج خوبی خواهید گرفت.

منبع:

1399/05/08
21:23:15
5.0 از 5
2316
تگهای خبر: تیم , خدمات , دیدار , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد