انجمن گلف NCGU

بحث لفظی ساعی و سعیدی برسر آئین نامه و یكی از اعضای محروم كمیسیون

بحث لفظی ساعی و سعیدی برسر آئین نامه و یكی از اعضای محروم كمیسیون

به گزارش انجمن گلف هادی ساعی با دبیركل كمیته ملی المپیك در مورد بحث تایید آئین نامه و تغییرات آن بحث كرد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، کیکاووس سعیدی در آغاز انتخابات داخلی کمیسیون ورزشکاران که در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است، بیان نمود: شما ورزشکاران سرمایه های کشور هستید و بارها در رویدادهای مختلف درخشیدید و ما به شما افتخار می نماییم. کمیسیون ورزشکاران بسیار مهم می باشد چون باید صدای المپین ها و ورزشکاران باشد و حافظ منافع و حقوق ورزشکاران باشد و مشکلات آنها را منعکس کند. هدف این کمیسیون مشارکت در تصمیم سازی و مشاوره به رئیس کمیته ملی المپیک است. با کمک شما امیدواریم بتوانیم تحقق نهضت المپیک را داشته باشیم.
اوا دامه داد: از زحمات آقای میر اسماعیلی و سعید حسنی پور رئیس و نایب رئیس قبلی کمیسیون تشکر می کنم. برای ما همه یکسان هستید. ما هیچ گزینه ای نداشتیم و نخواهیم داشت و اگر ما به کسی زنگ زده ایم همین الان اعلام کنید. ما پایبند به مسائل اخلاقی هستیم. ساعی بعنوان عضو هیات اجرایی در جریان کامل آئین نامه بود. اگر اعتراض می کردند قابل قبول بود و ما به آن احترام می گذاشتیم.

ساعی عنوان کرد: اشتباه به دوستان توضیح می دهید. این آئین نامه را قبول دارم چون خودم آنرا امضا کردم و دفاع می کنم. موقعی قابل استناد است که کمیته بین المللی المپیک تایید کند.

سعیدی هم افزود: یکی از اعضای کمیسیون معترض شد به محرومیت یکی از اعضا و وظیفه داشتم به مبحث رسیدگی کنم. فدراسیون جهانی ووشو در سال 2019 محرومیتی برای یکی از اعضا در نظر گرفته بود. با رئیس فدراسیون مربوطه صحبت کردیم و تایید نمود. طبق قانون فردی که محرومیت دارد نمی تواند در جلسه حاضر شود. در مورد آئین نامه هم اگر به کمیته بین المللی المپیک رجوع کنید خط مشی انتخابات کمیسیون ورزشکاران را اعلام نموده و یکی از بندها می گوید آئین نامه هر سال می تواند تغییر کند اما باید به تصویب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک مربوطه برسد. در آن ذکر نشده باید حتما به تصویب کمیته بین المللی المپیک برسد. ما کار غیر قانونی نمی نماییم.
ساعی در مورد محرومیت یکی از اعضا اظهار داشت: کمیته ملی المپیک دو سال است می داند اما چرا تازه دیشب ساعت 12 اعلام گردید. رای قلی پور 100 درصد برای من بود اما من خودم را ملزم به اجرای قانون دانستم اما مگر نامه ای به دست شما رسیده که نباید قلی پور در جلسه شرکت کند؟ از طرفی نباید کاری نماییم که کار غیر قانونی صورت گیرد ازاین رو آئین نامه هم باید تاییدیه داشته باشد. رئیس کمیسیون هم باید تغییرات آئین نامه را قبول کند در غیر این صورت غیر قانونی می باشد.
این مساله سبب اعتراض بقیه همچون سعیدی شد. سعید از جای خود بلند شد و از ساعی خواست بیاید جای او بشیند.
1399/05/07
15:18:52
5.0 از 5
2188
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد