انجمن گلف NCGU
رستمی:

قرار بود كمیسیون، صدای ورزشكاران باشد

قرار بود كمیسیون، صدای ورزشكاران باشد

به گزارش انجمن گلف قهرمان وزنه برداری المپیك ریو اظهار داشت: كمیسیون ورزشكاران قرار بود مشكلات ورزشكاران را بكاهد و صدای آنها را به گوش مسئولان برساند اما الان شرمنده همه ورزشكاران شدیم.کیانوش رستمی عضو پیشین کمیسیون ورزشکان را کمیته ملی المپیک در گفت و گو با ایسنا درباره اینکه این کمیسیون نتوانست اهداف و برنامه های خودرا دنبال کند، اظهار داشت: زمانی که انتخابات کمیسیون انجام شد و ورزشکاران ما را بعنوان نماینده خود انتخاب کردند، قرار بود به همه ورزشکاران ایران کمک نماییم. درواقع پلی بین آنها و مسئولان باشیم و بتوانیم مشکلات را کم نماییم و هدف کمیسیون نیز همین بود اما که مدتی زمان جلو رفت، متوجه شدیم کار به نحو احسن پیش نمی رود. بیشتر به صورت شخصی و برای خود فرد انجام می شد. در چنین شرایطی نیز اعضا رغبت خودرا از دست دادند.
او افزود: من دوجلسه به سبب تمریناتی که در کرمانشاه داشتیم، نتوانستم در جلسه کمیسیون شرکت کنم و سپس متوجه شدم من را از گروهی که در فضای مجازی داشتیم حذف کردند. این در حالی بود که یکی از اعضا خودش ماه ها خارج از ایران حضور داشت و زمانی که برگشت نمی دانم چرا او را حذف نکردند. وقتی این موارد را می بینی متوجه می شوی موضوع سلیقه ای بوده است.
رستمی با اشاره به صحبت های سوریان در خصوص اینکه قرار بوده در کمیسیون ورزشکاران تقسیم پست صورت گیرد، اشاره کرد: بله سوریان درست می گوید و برای این بود که بهتر بتوانیم به ورزشکاران کمک نماییم. ورزشکارانی که از شهر های دیگر آمدند و به ما رای دادند خواستند ما صدای آنها باشیم و حرفهایشان را به گوش مسئولان برسانیم اما حالا شرمنده همه ورزشکاران شدیم.
او افزود: البته خود من جزو نخستین نفراتی بودم که برای کمیسیون آوردم اما دیگر آنجا نیستم و آن جایگاه به کسانی دیگر رسید. اما الان این سوال را دارم در طول این مدت یک دفعه در مورد قهرمانان المپیک که هنوز ورزش می کنند، در جلسه کمیسیون ورزشکاران صحبت شد؟ یا در مورد مشکلات ورزشکارانی که صدایشان به گوش کسی نمی رسد، صحبت کردند؟
منبع:

1399/05/06
13:18:09
5.0 از 5
2223
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد