انجمن گلف NCGU
در گزارش انجمن گلف اعلام شد

مشكلی درتامین كود اوره كشاورزی وجود ندارد

مشكلی درتامین كود اوره كشاورزی وجود ندارد

رئیس انجمن كارفرمایان پتروشیمی اظهار داشت: هیچ كمبودی در تولید و تخصیص سهمیه كود اوره بخش كشاورزی وجود ندارد و مشكلات موجود ناشی از توزیع است.احمد مهدوی ابهری، رئیس انجمن کارفرمایان پتروشیمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اظهارات مطرح شده پیرامون کمبود کود اوره کشاورزان اظهار داشت: هیچ کمبودی در تولید و تخصیص سهمیه کود اوره بخش کشاورزی وجود ندارد و سهمیه مصوب، ماهانه در اختیار شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قرار می گیرد و مشکلی در این حوزه نداریم.
وی اضافه کرد: طبق مصوبه باید برای سال ۹۹، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تن کود اوره را جهت توزیع در اختیار شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قرار دهیم. از آغاز سالجاری تابحال تمامی سهمیه ماهانه کود اوره را جهت توزیع در اختیار این شرکت قرار دادیم و هیچ عقب افتادگی در تخصیص سهمیه این شرکت نداشته ایم.
این مقام مسؤول با اشاره به تولید ۶ میلیون تنی کود اوره در کشور، تصریح کرد: سهم تعیین شده برای تأمین نیاز کشاورزان داخلی را بدون تأخیر در اختیارشان قرار می دهیم و مازاد بر آنرا صادر می نماییم.
مهدوی ابهری افزود: البته با وجود تخصیص سهم کود اوره، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی برای تحویل گرفتن بخشی از سهمیه خود هنوز رجوع نکرده است اما در صورت مراجعه، مشکلی در تحویل کود اوره وجود ندارد.
وی افزود: اگر مشکلی وجود دارد، ناشی از سیستم توزیع است و بنابراین شاهد افزایش قیمت هستیم؛ این در شرایطی است که دولت به این بخش یارانه می دهد.
اخیراً مشاور نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر از کمبود کود اوره مورد نیاز کشاورزان اطلاع داد و اظهار داشت: این مسئله کشاورزان را با مشکلات زیادی مواجه کرده است ۰ (جزئیات بیشتر)

1399/05/05
23:48:55
5.0 از 5
2139
تگهای خبر: تیم , خدمات
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد