انجمن گلف NCGU

ابهام بزرگ درباره نماینده كمیسیون ورزشكاران در هیات اجرایی

ابهام بزرگ درباره نماینده كمیسیون ورزشكاران در هیات اجرایی

به گزارش انجمن گلف در صورتیكه هادی ساعی در انتخابات ریاست كمیسیون ورزشكاران كمیته ملی المپیك رای بیاورد باید دید تكلیف نماینده كمیسیون ورزشكاران در هیات اجرایی چه می شود.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک بعد از ماه ها تعطیلی مقرر است هفتم مرداد برگزار گردد تا رئیس و نایب رئیس آن تعیین تکلیف شود. اعضای کمیسیون که تمایل دارند برای ریاست و نایب رییسی کاندیدا شوند تا آخر ساعت اداری فردا (یکشنبه) فرصت دارند تا اسامی خویش را اعلام کنند.

اما نکته قابل توجهی که در این میان وجود دارد بحث نماینده کمیسیون ورزشکاران در هیات اجرایی می باشد.

زمانی که انتخابات کمیسیون ورزشکاران برگزار شد، در اولین جلسه اعضای کمیسیون، قرار شد تقسیم پست انجام گیرد به صورتی که فردی که بعنوان رئیس انتخاب می شود دیگر نماینده کمیسیون ورزشکاران در هیات اجرایی نباشد و فرد دیگری انتخاب گردد تا در جلسات هیات اجرایی حضور داشته باشد.

در آن زمان حمید سوریان بعنوان رئیس کمیسیون و هادی ساعی بعنوان نماینده در هیات اجرایی ارائه شد.

اکنون بحث کاندیداتوری هادی ساعی برای ریاست کمیسیون ورزشکاران مطرح است و با این شرایط اگر ساعی در انتخابات داخلی روز سه شنبه رای بیاورد، این سوال مطرح می شود که تکلیف نماینده کمیسیون در هیات اجرایی چه می شود؟

همچنین اعضای کمیسیون به توافقاتی که در جلسه اول در خصوص تقسیم پست پایبند خواهد بود یا خیر؟
در صورتیکه ساعی رای بیاورد، مقرر است برای انتخاب نماینده در هایت اجرایی هم رای گیری داخلی صورت گیرد یا خیر؟

کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک پیش از این به علت اختلافاتی داخلی درگیر حواشی شد که سبب شد ماه ها شاهد تعطیلی این کمیسیون مهم باشیم. در سال المپیک این کمیسیون می تواند به حل شدن مشکلات ورزشکاران کمک زیادی کند اما به شرطی که خود اعضا در ابتدا بتوانند مشکلات داخلی را برطرف کنند و سپس با آرامش خاطر به حل مشکلات ورزشکاران بپردازند.

بهتر است اعضای کمیسیون تمام ابهامات را در همان جلسه برطرف کنند و تقسیم کار صورت گیرد تا باردیگر شاهد این نباشیم که اعضا از اینکه یکی، دو نفر خاص تمام پست های مهم را در اختیار دارند، گلایه مند شوند.

مهمترین مسئله در انتخابات کمیسیون ورزشکاران انتخاب فردی است که بتواند وقت بگذارد و به حل امور و مشکلات ورزشکارن بپردازد؛ مسئله ای که ماه ها مغفول مانده است.

اکنون باید دید که بعد از انتخابات داخلی هفتم مرداد تمام حواشی این کمیسیون تمام می شود یا شاهد ماجراهای جدیدی در آن خواهیم بود.
1399/05/04
14:09:17
5.0 از 5
2258
تگهای خبر: المپیك , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد