انجمن گلف NCGU

تكذیب شائبه ها توسط فدراسیون تیراندازی

تكذیب شائبه ها توسط فدراسیون تیراندازی

انجمن گلف: مسؤلان فدراسیون تیراندازی شائبه های اخیر در مورد گم شدن ۵۰۰۰ یورو از حساب فدراسیون و استعفای خزانه دار را تكذیب كردند.ناصر رسولی سخنگوی فدراسیون تیراندازی در پاسخ به شائبه های مطرح شده در مورد گم شدن ۵۰۰۰ یورو در فدراسیون تیراندازی اظهار نمود: این مورد را تکذیب می کنم. اصلا چنین موضوعی نبوده است. فدراسیون حساب ارزی و ریالی دارد و همه پول و ارز ها در فدراسیون است.

وی همینطور در مورد کم شدن بعضی از وسایل سالن ۲۵ متر و ۵۰ متر اضافه کرد: بار اولی است که این مورد را می شنوم.

رسولی همینطور در مورد غیبت نایب رئیس بانوان و مشاور فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: با خودشان صحبت کنید. مدتی است به خاطر کرونا فدراسیون تیراندازی کارمندان را دورکار کرده است. من از مبحث بی اطلاع هستم.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی در ادامه در مورد استعفای خزانه دار فدراسیون هم اظهار داشت: استعفا نداده است و در فدراسیون حاضر است و طبق روال همیشه کار خویش را انجام می دهد. حتی امروز هم در مورد اسناد مالی و هزینه ها با وی در ارتباط بودم.

به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، خبرنگار ایسنا پاسخ همین سوالات را از دبیر فدراسیون تیراندازی هم جویا شد اما رضا ملک محمدی در پاسخ اظهار داشت: این سوال ها فنی نیست و باید از سخنگوی فدراسیون پرسیده شود.
1399/05/02
17:14:22
5.0 از 5
2176
تگهای خبر: فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد