انجمن گلف NCGU

برگزاری اولین كارگاه آنالیز تكنیك و تاكتیك در ورزش

برگزاری اولین كارگاه آنالیز تكنیك و تاكتیك در ورزش

به گزارش انجمن گلف اولین كارگاه ˮآنالیز تكنیك و تاكتیك در ورزشˮ از جانب پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار می گردد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، اولین كارگاه "آنالیز تكنیك و تاكتیك در ورزش"با هدف تكمیل گروه آنالیز پژوهشگاه و كمك به ارتقای عملكرد ورزشكاران و تیم های ورزشی ۲۱ آبان ماه سال جاری توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار می گردد.
شركت كنندگان در این كارگاه در بخش اول با اصول و روش های جمع آوری داده آشنا می شوند و در بخش دوم، روش های پردازش داده ها را می آموزند، بخش بعدی كارگاه هم به آنالیز حركات و تكنیك های ورزشكاران اختصاص می یابد كه عموما بر اساس تحلیل های بیومكانیكی استوار است و بخش پایانی كارگاه، آنالیز بازی و تاكتیك های تیم های ورزشی مبتنی بر روش های آماری و هوش مصنوعی خواهد بود.
علاقه مندان می توانند برای ثبت نام این دوره به سامانه كارگاه ها و دوره های آموزشی پژوهشگاه به آدرس workshop.ssrc.ac.ir رجوع و برای كسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۸۸۹۰۹۵۰۹- ۸۸۸۹۳۳۴۵ با داخلی ۴۴۴ – ۴۴۱ تماس حاصل كنند.
گفتنی است شركت كنندگان علاوه بر دریافت گواهی شركت در كارگاه از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، مجوز حضور در دوره پیشرفته آنالیز عملكرد در ورزش را دریافت می كنند.1398/07/09
14:04:00
5.0 از 5
4498
تگهای خبر: آموزش , بازی , تیم , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد