انجمن گلف NCGU

تهدید ستاره اسنوكر جهان به انصراف از مسابقات قهرمانی جهان

تهدید ستاره اسنوكر جهان به انصراف از مسابقات قهرمانی جهان

به گزارش انجمن گلف ستاره اسنوكر جهان می گوید در صورتیكه تماشاچیان در سالن مسابقات قهرمانی جهان اسنوكر حضور داشته باشند، از مسابقات انصراف می دهد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، باتوجه به انتشار کرونا و لغو اغلب رقابت های ورزشی، اسنوکر همچون ورزش هایی بود که با عنایت به شیوع این بیماری پشت در های بسته مورد پیگیری قرار|گرفت. لیگ قهرمانان اسنوکر بعنوان نخستین ورزش در بریتانیا پس از انتشار کرونا آغاز شد و با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید.

بعد از برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اسنوکر بدون وجود هیچ مشکل قرار شد مسابقات قهرمانی جهان با ۱۴۴ بازیکن برگزار گردد. مسؤلان برگزاری این مسابقات امیدوارند که این رقابت ها با حضور تماشاگران برگزار گردد. دولت انگلستان تابحال طبق پروتکل های بهداشتی اجازه برگزاری این مسابقات پشت در های بسته را به مسؤلان تورجهانی اسنوکر داده است. طبق رایزنی های انجام شده در صورت تغییر پروتکل های بهداشتی توسط کشور انگلستان عده ی کمی از هواداران اسنوکر می توانند با رعایت تمام نکات بهداشتی همچون فاصله اجتماعی در بزرگ ترین مسابقات اسنوکر حضور داشته باشند.

اما حضور تماشاگران هرچند اندک در این مسابقات سبب شده ستاره اسنوکر جهان به این مورد واکنش تندی نشان دهد. رونی اُسالیوان مرد نام آشنا اسنوکر جهان اخطار داده که اگر جمعیتی در سالن مسابقات حضور داشته باشد از مسابقات قهرمانی جهان انصراف می دهد.

رونی پیشبینی می کند که حداقل تا سال ۲۰۲۱ جمعیت مردم نمی توانند زیر منطقه ای سر پوشیده کنار هم جمع شود و اعتقاد دارد صحبت درباره چنین چیزی "عین دیوانگی" است!

او که احساس خوبی نسبت به جمع شدن تماشاگران در سالن سرپوشیده هرچند با وجود اندک ندارد به مسؤلان رقابت ها اعلام نموده که در صورت حضور تماشاچیان در سالن مسابقات، از رقابتها انصراف می دهد.
1399/04/27
21:26:01
5.0 از 5
2306
تگهای خبر: بازی , بازیكن , رقابت , قهرمانی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد