انجمن گلف NCGU
رییس فدراسیون خبر داد:

تعطیلی باردیگر تورهای دوچرخه سواری در ایران به علت مشكلات مالی

تعطیلی باردیگر تورهای دوچرخه سواری در ایران به علت مشكلات مالی

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری از تعطیلی باردیگر تورهای كرمان و میلاد دونور اطلاع داد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، خسرو قمری در باره ی تعطیلی مسابقات بین المللی دوچرخه سواری در جهان، بیان نمود: تمام مسابقات تا آخر سال ۲۰۲۰ لغو شده است. تنها مسابقه ای که وجود دارد و ما هم مد نظر داریم شرکت نماییم، قهرمانی جهان جاده سوئیس است. با دو باشگاه دانشگاه آزاد تبریز و سپاهان هم جلسه داشتیم تا تلفیقی از رکابزنان دو باشگاه در قهرمانی جهان شرکت نمایند.
قمری در مورد تعطیلی تورهای بین المللی که در ایران برگزار می شد، اظهار داشت: مشکلات مالی سبب شده تورهای بین المللی داخلی از چرخه برگزاری بیرون بروند. با پیگیری هایی که داشتیم تور کرمان و میلاد دو نور را احیا کردیم اما سال جاری باردیگر به علت همان مشکلات مالی تعطیل شدند.
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری که با رادیو ایران صحبت می کرد در پاسخ به این پرسش که در انتخابات فدراسیون باردیگر شرکت می کند یا خیر؟ تصریح کرد: نظر من نه است اما کارمند وزارت ورزش هستم و اگر به من حکم کنند وظیفه دارم بیایم.
وی در واکنش به صحبت های دبیر سابق فدراسیون در خصوص این که سازمان لیگ و کمیته های فدراسیون باید درست شوند و بهتر است در کمیته فنی افرادی باشند که مسئولیتی در فدراسیون ندارند، خاطرنشان کرد: انتخاب آقای عطاءاللهی بعنوان دبیر فدراسیون، اشتباهی بود که در دوران مدیریتی خودم انجام دادم. در مدت شش ماهی که دبیر فدراسیون بود عملکرد بسیار ضعیفی داشت و تمام کارهای دبیر فدراسیون گردن خود من افتاد. زمانی که از مجموعه ما دور شد به نادرستی به ما گفت خارج از کشور کار پیدا کرده است و البته خوشحالم که زود رفت. من هشت سال رئیس فدراسیون بودم و بهترین نتایج در بانوان، کوهستان و سرعت در زمان مدیریت من به دست آمد. تیم ملی در حال پوست اندازی است، فرصت دهید نتیجه می گیریم.
منبع:

1399/04/25
15:19:03
5.0 از 5
2319
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد