انجمن گلف NCGU
مربی شیرجه:

وزارت و كمیته باید فضا را باز تر كنند

وزارت و كمیته باید فضا را باز تر كنند

محمدرضا شكول اظهار داشت: وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك فضا را بازتر كنند و حداقل مجوز انجام تمرینات برای ملی پوشانی كه می خواهند برای كسب سهمیه المپیك حاضر شوند صادر كنند.


مربی شیرجه ایران در گفت و گو با ایسنا در مورد شرایط تیم ملی شیرجه اظهار نمود: من در تبریز هستم و با شیرجه روهای تبریز کار می کنم. استخرها که بازگشایی نشده و فعالیت باشگاه ها هم به جهت شرایط قرمز مستمر نیست. مجتبی ولی پور برای المپیک آماده می شود ولی هم اکنون تنها می تواند کارهای بدنسازی را در خشکی انجام دهد.
وی در ادامه اظهار داشت: البته در تهران هم هنوز فعالیت ملی پوشان شیرجه در استخر آغاز نشده و تنها تمرینات در خشکی است. شرایط در تهران هم همانند همین جاست. هم اکنون در شیرجه مجتبی ولی پور و حمید کریمی از شانس های کسب سهمیه هستند. کریمی که بورسیه روسیه است اما هم اکنون تاجایی که می دانم ایران است و تا شرایط بهتر شود و باردیگر به روسیه برگردد.
وی اضافه کرد: ما امیدواریم هر دو شیرجه روی ملی بتوانند در شرایط مناسب برای کسب سهمیه المپیک آماده شوند و به تمریناتشان بازگردند تا بتوانیم برای اولین بار در این رشته سهمیه المپیک بگیریم.
مربی شیرجه ایران در پاسخ به این پرسش که چه زمانی شیرجه روها به آب خواهند زد، اظهار داشت: بنظر می رسد باید کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش فضا را باز تر کنند. حداقل برای ورزشکارانی که می خواهند برای کسب سهمیه المپیک حاضر شوند، مجوز انجام تمرینات صادر شود تا بتوانند تمریناتشان را دنبال کنند. شیرجه برخلاف واترپلو رشته ای انفرادی است و امیدوارم فضای تمرین فراهم گردد تا به نتیجه دلخواه برسیم.
وی در آخر اظهار داشت: متاسفانه بیش از ۴ ماه است که ملی پوشان به استخر نرفته اند. البته در این رشته در خشکی کارهای خوبی می توان انجام داد اگر باشگاه ها مستمر فعالیت داشته باشند. اهتمام ما بر این است که بتوانیم در خشکی ۶۰ تا ۷۰ درصد تمرینات را پیش ببریم تا پس از بازگشایی استخرها سریعتر به نتیجه برسیم.1399/04/19
22:29:23
5.0 از 5
2345
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد