انجمن گلف NCGU

درخواست كمك 6 میلیاردی فدراسیون دوچرخه سواری از دولت

درخواست كمك 6 میلیاردی فدراسیون دوچرخه سواری از دولت

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری اعلام نمود از سازمان برنامه ریزی و بودجه درخواست كمك ۶ میلیاردی داشته و نوبخت هم در پاسخ به نامه دستور مساعدت داده است.خسرو قمری در گفتگو با ایسنا درباره جلسه با رئیس سازمان برنامه ریزی و بودجه بیان نمود: در جلسه ای که با آقای نوبخت داشتیم اعلام کردیم پنج پیست افتتاح کردیم اما احتیاج به تجهیزات و ابزاری داریم که از این پیست ها با کیفیت بهتری استفاده نماییم. همینطور در نظر داریم پیست BMX را بسازیم که این رشته هم جذاب و المپیکی هم فعال شود. با هماهنگی وزارت ورزش و دستور رئیس شرکت توسعه و تجهیز، زمینی در مجموعه آزادی مشخص شده تا این پیست را بسازیم. پیست آزادی هم احتیاج به تعمیرات جزیی دارد.

او افزود: پیشبینی ما این بود که ساخت ساختمان جدید فدراسیون با ۲ و نیم میلیارد تومان تمام شود. ما ساختمان قبلی فدراسیون را ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان فروختیم و فکر می کردیم ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان کسری داشته باشیم اما حالا با افزایش قیمت مصالح درخواست کمک داشتیم تا خللی در کارمان ایجاد نشود و در چند ماه آینده بتوانیم ساختمان را افتتاح نماییم. در مجموع، در نامه ای درخواست کمک ۶ میلیاردی داشتیم. آقای نوبخت هم دستور مساعدت داد و ما هم پیگیر هستیم تا چند روز آینده منابع لازم تامین گردد.

قمری در پاسخ به این پرسش که نوبخت با درخواست کمک ۶ میلیاردی شما موافقت نمود یا خیر، اظهار داشت: متن دستور او جهت رفع مشکلات فدراسیون و مساعدت بود. ان شاءالله که بتوانیم مسائل و مشکلاتمان را حل نماییم.

او در مورد جلسه با شهردار هم اظهار داشت: در بازدیدی که رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون دوچرخه سواری داشت قرار شد جلسه ای با حضور آقای صالحی امیری و حناچی شهردار تهران داشته باشیم تا بتوانیم از ظرفیت شهرداریدر بخش همگانی، قهرمانی و زیر ساختی بهره مند شویم.

قمری در مورد برگزاری مسابقات قهرمانی کشور تصریح کرد: برنامه ریزی ما این است که مسابقات قهرمانی کشور را در شهریور ماه برگزار نماییم چون امتیاز آن برای ما حیاتی می باشد. امیدوارم فضا بگونه ای باشد که تا آن زمان امکان برگزاری مسابقات وجود داشته باشد.

منبع:

1399/04/17
14:08:56
5.0 از 5
2451
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد