انجمن گلف NCGU
امیری:

تعطیلی طولانی اردوها سبب افت ركورد پاراتیراندازان می شود

تعطیلی طولانی اردوها سبب افت ركورد پاراتیراندازان می شود

انجمن گلف: سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی اظهار داشت: تعطیلی طولانی مدت تمرینات تیراندازان پارالمپیكی سبب خستگی و افت ركورد ورزشكاران شده و اصلاح تكنیك ها به درستی صورت نمی گیرد.


حسین امیری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: طی پنج ماهی که اردوی تیم ملی پاراتیراندازی به سبب شیوع ویروس کرونا تعطیل شده است در طول این مدت ورزشکاران تمرینات خودرا متوقف نکرده اند و با برنامه تمرینی که به آنها ارائه می شود اهتمام کرده اند آمادگی خودرا حفظ کنند. البته یکنواختی تمرینات و نبود برنامه اردویی و مسابقات تیراندازان را گرفتار خستگی مضاعف کرده و از نظر روانی شرایط خوبی ندارند.
وی اظهار داشت: متاسفانه چون تیراندازان بدون نظارت مربی تمرینات خودرا در منزل پیگیری می کنند اگر ایرادی نیز در تکنیک و تاکتیک خود داشته باشند این ایرادات نهادینه می شود و رفع آنها در کوتاه مدت امکان پذیر نیست. بدین سبب امیدوارم مسئولین دراین زمینه تدابیری بیندیشند تا تیراندازان به خاطر تعطیلی طولانی مدت اردوها متزلزل نشوند.
سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی اشاره کرد: طبق برنامه ای که به فدراسیون جانبازان و معلولان ارائه کردم از آنها درخواست کرده بودم که از مرداد اردوهای استعدادیابی به صورت هدفمند هر ماه به مدت 4 روز تا اسفند اجرا شود تا جوانان مستعد را برای حضور در پاراآسیایی جوانان 2022 شناسایی نماییم اما متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکردم.
امیری اظهار نمود: ما نباید زمان را به آسانی از دست بدهیم هم اکنون خیلی از کشورها تمرینات خودرا آغاز نموده اند و ما همچنان منتظر بهبود شرایط هستیم. تیراندازی رشته ای است که می توان با فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی اردوها را برگزار و ورزشکاران را کنترل کرد، اما نمی دانم چرا کمیته ملی پارالمپیک دراین زمینه اقدامی انجام نمی دهد.
او در آخر اظهار داشت: درست است تیراندازان تمرینات خودرا به صورت خشک انجام می دهند اما چون نظارتی بر عملکرد آنها وجود ندارد و اصلاح تکنیک به درستی صورت نمی گیرد، این وضعیت شرایط خوبی را برای تیراندازان رقم نمی زند و این مساله در طولانی مدت به سبب نهادینه شدن ایرادات به ضرر ورزشکار خواهد بود.1399/04/16
18:00:49
5.0 از 5
2195
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد