انجمن گلف NCGU
الهه منصوریان:

شاید در یكی از بزرگترین سازمان های جهان مسابقه دهم

شاید در یكی از بزرگترین سازمان های جهان مسابقه دهم

به گزارش انجمن گلف بانوی ووشوكار ایران اظهار داشت: امیدوارم شرایط كرونا در كشورمان زودتر درست شود چون ما ورزشكاران تمرین می نماییم اما هیچ مسابقه ای نداریم و عمر ورزشی مان می گذرد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، الهه منصوریان در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو در مورد حمایت او و خواهرش از دو کاندیدای متفاوت اظهار داشت: دلیل اینکه نظراتمان متفاوت بود این نیست که همسو با فدراسیون ووشو نیستیم یا مخالفت هایی داشته باشیم. تنها دلیلش این بود که کاندیداها خیلی خوب بودند و این امکان فراهم بود که هر کسی آزادانه انتخاب نماید. ما هم انتخاب کردیم. به هر حال باید به نظر هم احترام بگذاریم. آقای صدیقی می تواند تلاش کند و با افرادی که حتی مخالفش بودند، همسو شود تا فدراسیون ووشو را روی سکوی قهرمانی نگه داریم. ووشو الان جایگاه بزرگی دارد و حفظ قهرمانی سخت تر از به دست آوردن آن است.
وی در مورد اینکه شهربانو در صفحه شخصی خود عنوان کرده بود با پشتیبانی از یک کاندیدا شاید آینده ورزشی ام به خطر بیفتد، اظهار داشت: وقتی آقای علی نژاد که ما را بزرگ کرده و فدراسیون را به ثمر رسانده تلاش دارد تا این اتفاق نیفتد و آقای صدیقی هم این نظر را دارد، چنین موضوعی پیش نمی آید. من فکر می کنم آقای صدیقی حتما با شهربانو صحبت می کند. همه دور یک میز جمع می شویم و برای موفقیت ووشو برنامه ریزی و تلاش می نماییم.
منصوریان در مورد قراردادش با باشگاه چینی اظهار داشت: یک مسابقه مهم در "وان چمپیون شیپ" با یک بازیکن تایلندی سر کمربند داشتم. برای این مسابقه خیلی برنامه ریزی شد و باشگاه تا دو ماه پیش حقوقم را واریز می کرد که مشکل مالی و تمرینی نداشته باشم اما به علت انتشار کرونا این مسابقه لغو شد چون سازمان وان چمپیون شیپ اجازه حضور خارجی ها را نمی دهد چون مبارزه تن به تن است. اگر ما کرونا بگیریم امکان دارد عمر ورزشی مان به خطر بیفتد. امیدوارم شرایط کشورمان زودتر درست شود چون ما ورزشکاران تمرین می نماییم اما هیچ مسابقه ای نداریم و عمر ورزشی مان می گذرد، ازاین رو بخاطر این مورد خیلی ناراحت هستیم.
او اضافه کرد: یک سال بدون هیچ مسابقه و درآمدی هستیم. آینده شغلی نداریم. نمی خواهم گله کنم اما جوایز ما هنوز داده نشده و امیدوارم شرایط درست شود تا از توانایی خودمان درآمد بدست بیاوریم. من هنوز با باشگاه شانگهای قرارداد دارم و آنها موظف می باشند که حقوقم را پرداخت کنند اما هیچ مسابقه ای نداشته ایم که آنها پرداخت کنند و من هم دوست ندارم برای کاری که نکرده ام پول بگیرم. اگر باشگاه دوست داشته باشد قرارداد من را پرداخت می کند، در غیر این صورت می بخشم.
وی در مورد اخباری در خصوص خداحافظی خواهران منصوریان از تیم ملی ووشو اظهار داشت: مردم ایران ما را خیلی دوست دارند و تا زمانی که بتوانیم برای آنها تلاش می نماییم تا مدال بگیریم. دوست داشتیم که در قهرمانی جهان هر سه خواهر کنار هم باشیم، برای این مسابقات سه سهمیه داشتیم و ما سه نفر انتخاب شده بودیم اما به دلایلی یکی از ما خط خورد و این ناراحتی هایی پیش آورد. با این وجود در تیم ملی هستیم و خبر خوبی هم هست که اگر باشگاهم را عوض کنم اتفاقات خوبی برای ایران می افتد چون بعنوان یک ایرانی در یکی از بزرگترین سازمان های جهان مسابقه می دهم و تلاش می کنم تا پرچم ایران را بالا ببرم.
منبع:

1399/04/15
18:15:27
5.0 از 5
2544
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد