انجمن گلف NCGU
سهرابیان:

قول چند طلا در بازی های آسیایی را می دهیم

قول چند طلا در بازی های آسیایی را می دهیم

انجمن گلف: رئیس فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: قول می دهم چند مدال بازی های آسیایی خویش را به طلا تبدیل نماییم.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به همراه نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران، مجید شایسته و علی دادگر اعضای هیات اجرایی و همینطور بهدادسلیمی با حضور در ورزشگاه آزادی، از فدراسیون قایقرانی بازدید کردند.
علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون در این بازدید بیان نمود: کمیته ملی المپیک در سال ۹۸ بیشتر از نیاز ما کمکمان کرد. دیگر چیزی نمی توانم بخواهم چون بیشتر از چیزی که می خواستم کمک گرفتم. ما در سال ۹۸ نتایج خوبی گرفتیم و در تیم روئینگ در قهرمانی آسیا همه با مدال برگشتند و تنها سرپرست بدون مدال برگشت.
او افزود: برنامه ریزی برای المپیک داشتیم تا در رویینگ صاحب سهمیه شویم و در آبهای آرام هم پیشبینی دو سهمیه داشتیم. اگر ما با همین روند پیش برویم ۸ تا ۱۲ سال دیگر در فینال المپیک می توانیم حضور داشته باشیم. در بازیهای آسیایی قول می دهم از هفت مدالی که در دوره قبل گرفتیم چند مدال آن به طلا تبدیل گردد و سبد طلاهای ایران را بیشتر نماییم.
سهرابیان در ادامه اظهار داشت: ما امکانات ناچیز می خواهیم. سالن بدنسازی ما احتیاج به تجهیزات دارد و مقداری از تجهیزات آنرا خیرین دادند و خود ورزشکاران سالن را پس از ۱۰ سال با شلنگ شستند.
او در مورد قایق های روئینگ اظهار داشت: به علت کرونا هنوز بارگیری نشده است اما مکاتبه کرده ایم که زودتر صورت گیرد. چشم و امید ما به شما است که برای گمرک به مشکل بر نخوریم. تعداد آن هم کافی است و برای تأمین هزینه آن ۲۵ هزار دلار کمیته ملی المپیک کمک کرده است.
*موفقیت قایقرانی در بازی های اسیایی دور از دسترس نیست
سجادی در ادامه اظهار داشت: سهرابیان از جنس قایقرانی است و تمام هم و غم خویش را برای این رشته گذاشته است. کمپ های خویش را در نقاط مختلف کشور می سازند. مقبولیت نزد استان ها دارند که هزینه کمپ ها را استان ها می دهند. قایقراتی بستر خوبی دارد و وقتی اقای سهرابیان این نوید را می دهد مدال های خوبی در با ز های اسیایی می گیریم دور از دسترس نیست.
او افزود: ما در آسیا بالا برویم در جهان هم می توانیم به موفقیت برسیم.
صالحی امیری: سیاست جدید ما کمک ویژه به رشته های پر مدال است
رضا صالحی امیری در ادامه بیان نمود: ما باید از خانواده بزرگ قایقرانی تشکر می نماییم. قایقرانی رشته سختی است. اینکه فرد جوان و از جنس قایقرانی مسئولیت این رشته را برعهده گرفته نکته مثبتی است.
او افزود: این رشته در شمال و جنوب و حوزه خزر و خلیج فارس فرصت طلایی را برای جوان ها بوجود آورده است. در قایقرانی تجهیزات هر چند وقت یکبار باید به روز شود. سال پیش کمک مالی کردیم و سال جاری هم باید کمک نماییم که تجهیزات بیشتری خریداری شود تا برای مسابقات آماده شوند. اینکه رئیس فدراسیون به جای شعار، هدفگذاری 10 ساله کرده اتفاق بسیار خوبی است. ما باید حمایت نماییم که مجموعه بزرگ پس از کرونا به جایگاه خود برگردد. همه همچون قایقراتی لطمه دیده اند. ما برای تجهیزات کمک خواهیم کرد و بخشی از نیاز های ارزی آنها را کمک خواهیم کرد. برای نیازهای ریالی آنها هم در حد توان و بضاعت کمک می نماییم.
رئیس کمیته ملی المپیک همینطور اظهار داشت: تلاش می نماییم تا یک ماه آینده بخش دوم بودجه را بدهیم. در جلسه آتی هیات اجرایی در مورد کمک به قایقرانی بحث می نماییم.
او اضافه کرد: سیاست جدید کمیته ملی المپیک در رشته های پر مدال کمک ویژه است. علاوه بر تخصیص بودجه، کمک ویژه 5 میلیاردی به فدراسیون های پر مدال خواهیم کرد تا سرعت رشد خویش را افزایش بدهند. راهی نداریم جز سرمایه گذاری روی رشته های پر مدال تا بتوانیم به سه کشور قدرتمند جهان برسیم. در سال 99 حداکثر پشتیبانی از قایقرانی را داریم و خانواده قایقرانی مطمئن باشد حامی آنها خواهیم بود.
منبع:

1399/04/15
12:09:26
5.0 از 5
2514
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد