انجمن گلف NCGU

اعلام تاریخ احتمالی انتخابات فدراسیون شطرنج

اعلام تاریخ احتمالی انتخابات فدراسیون شطرنج

انجمن گلف: سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج می گوید كه بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات فدراسیون شطرنج فراهم شده و احتمال دارد این انتخابات اواخر مرداد یا اوایل شهریور ماه اجرا شود.


محسن سمیع زاده در گفتگو با ایسنا، در باره زمان برگزاری انتخابات فدراسیون شطرنج، اظهار نمود: کارهای مقدماتی برگزاری انتخابات انجام شده است. برگزاری مجمع یکسری مقدمات درون سازمانی و برون سازمانی دارد. بعنوان مثال استعلام از مراجع ذی صلاح یکی از این اقدامات خواهد بود بدین سبب معمولا یک ماه و نیم فرصت نیاز است. همین طور ترافیک انتخابات دیگر و مجامع عمومی فدراسیون های دیگر را باید در نظر گرفت اما احیانا اواخر مرداد و یا اوایل شهریور بستر برگزاری انتخابات شطرنج فراهم خواهد شد.
وی در پاسخ به اینکه فیده تصمیم دارد مسابقاتی تحت عنوان المپیاد شطرنج آنلاین برگزار کند، آیا شطرنج بازان ایران در این مسابقات حضور خواهند داشت؟ پاسخ داد: تابحال ایمیلی از جانب فدراسیون جهانی شطرنج به دست ما نرسیده است اما چیزی که مشخص است مسابقات آنلاین در شطرنج وجهه ی استاندارد و رسمی ندارد. مسابقات آنلاین غیر استاندارد بوده و دلیل آن این است که در مسابقات آنلاین امکان تقلب برای ورزشکار وجود دارد بدین جهت این مسابقات از استاندارد کافی برخوردار نیست.
سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج اضافه کرد: این مسابقات شبهه المپیاد است و برای رقابت بازیکنان بوده تا شطرنج بازان از مسابقات دور نشوند. فدراسیون شطرنج هم باتوجه به شرایطی که دارد اساسا در مسابقاتی که بار فنی داشته باشد حضور خواهد داشت.
او در آخر در پاسخ به اینکه آیا مهلت اعتراض برای چهار نفری که صلاحیت مدیریتی آن تائید نشد همچنان وجود دارد؟ پاسخ داد: یک هفته فرصت بود که امروز (چهارشنبه) روز آخر این مهلت است. دو نفر از عزیزان مدارک را به ما تحویل داده که بلافاصله آنرا به وزارت ورزش تقدیم کردیم و مقرر است بررسی شود.
منبع:

1399/04/13
23:26:36
5.0 از 5
2408
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد