انجمن گلف NCGU

اولین جلسه ستاد مركزی طرح شاهد و ایثارگر وزارت ورزش و جوانان

اولین جلسه ستاد مركزی طرح شاهد و ایثارگر وزارت ورزش و جوانان

اولین جلسه ستاد مركزی طرح شاهد و ایثارگر وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، عملکرد این وزارتخانه در بزرگداشت و تکریم مقام شامخ شهدای ورزشکار، تجلیل از خانواده معظم شهیدان و توجه به جامعه ایثارگران را درخشان دانست و تصریح کرد که وزارتخانه و مجموعه مدیران ورزش کشور ارزش و احترام بالایی برای ایثارگران قائل هستند.
سید عبدالحمید احمدی در اولین جلسه ستاد مرکزی طرح شاهد و ایثارگر وزارت ورزش و جوانان اظهار نمود: 35 درصد از بدنه وزارت ورزش و جوانان را ایثارگران می سازند و وزارتخانه با برخورداری از 1800 فرزند شهید و ایثارگر از یک سرمایه معنوی پرارزش و گرانقدر برخوردار می باشد.
احمدی اضافه کرد: جامعه ورزش کشور پنج هزار شهید ورزشکاردر دوران دفاع مقدس تقدیم کرده و بیشتر از ۱۳۰ شهید مدافع حرم و ۱۷ شهیده ورزشکار هم در کارنامه درخشان خود ثبت کرده است. وزارت ورزش و جوانان و مجموعه مدیریت ورزش کشور در فدراسیون ها و استان ها این افتخار را داشته اند که در جهت ارزش نهادن به مقام شامخ شهدا و تعظیم و تکریم به خانواده ایثارگران برنامه هایی همچون کنگره ملی شهدای ورزشکار، یادمان شهدای ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی، میزبانی از مزار سه شهید عالی مقام دفاع مقدس در فدراسیون های جانبازان و معلولان، تکواندو و کشتی، انتشار چندین عنوان کتاب با مبحث شهدای ورزشکار، و تجلیل و تقدیر از خانواده معظم شهیدان در مناسبت های انقلاب اسلامی، و قدردانی از زحمات و تلاشهای همکاران ایثارگر را در جهت زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و ترویج فرهنگ ایثار در جامعه ورزش و جوانان انجام داده اندکه کارنامه درخشانی در این دوره از مدیریت ورزش کشور قلمداد می شود.
حجت الاسلام کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید هم اهتمام ویژه وزیر ورزش و جوانان در ارزش نهادن به مسائل مربوط به جامعه ایثارگران را ستایش کرد و نقش آفرینی وزارت ورزش و جوانان در عرصه توجه به ایثارگران را مثبت ارزیابی کرد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید اظهار نمود: از وزیر ورزش و جوانان به علت توجه خاص به امور مربوط به ایثارگران و پشتیبانی از برنامه های مختلف برای برای ارزش نهادن به جامعه ایثارگران تشکر می کنم.
وی ادامه داد: توجه به برنامه هایی که در این راستا در وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته حتی بیشتر از مراکزی است که رسالت فرهنگی دارند.
منبع:

1399/04/10
13:43:55
5.0 از 5
2694
تگهای خبر: فدراسیون , كشتی , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد