انجمن گلف NCGU

آغاز تمرینات تیم ملی شنا از ساعت 15 در استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی

آغاز تمرینات تیم ملی شنا از ساعت 15 در استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی

انجمن گلف: مسوول استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی اظهار داشت: تمام پروتكل های بهداشتی برای شروع تمرینات تیم ملی شنا در استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی با 50 درصد ظرفیت فراهم شده و شناگران می توانند از عصر امروز تمرینات خویش را شروع كنند.


محمدهادی بیداریان در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به اطلاعیه شماره ۱۷ ستاد مقابله با کرونا در ورزش و شروع فعالیتهای استخر های سرپوشیده در مناطق زرد مقرر شد تمرینات تیم ملی شنا هم از ساعت 15 امروز شنبه هفتم تیر در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی با رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ابلاغی از جانب فدراسیون پزشکی ورزشی و وزارت بهداشت با 50 درصد ظرفیت آغاز شود. البته ورود شناگران به استخر قهرمانی تنها در صورت انجام تست کرونا و تایید از جانب فدراسیون پزشکی ورزشی است که در این خصوص هماهنگی های لازم انجام شده و تست های گرفته شده برای مجوز ورود شناگران به استخر قهرمانی به معاونت پشتیبانی مجموعه ورزشی آزادی ارجاع داده شده تا مشکلی برای ورود به آزادی نداشته باشند.
وی اظهار داشت: برای رعایت پروتکل های بهداشتی پیش از ورود شناگران، بخش های مختلف استخر آزادی از جمله؛ رختکن ها، سرویسهای بهداشتی، مسیرهای ورود و خروج، پله ها، میله های استخر و... به صورت مرتب ضدعفونی می شود تا شناگران بدون هیچ دغدغه ای وارد استخر شوند. همینطور با همکاری فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو سعی شده پذیرای تعداد کمی از شناگران تیم ملی در استخر قهرمانی باشیم تا کنترل و نظارت بهتری بر وضعیت بهداشت استخر ورزشگاه آزادی داشته باشیم.
مدیر استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی در انتها پیرامون این پرسش که آیا امکان استفاده سایر رده های سنی از استخر قهرمانی هم پیشبینی شده است یا خیر، خاطرنشان کرد: برای این که خطری تیم ملی شنا را تهدید نکند، در ابتدا امکانات لازم برای انجام تمرینات تیم ملی شنا فراهم شده و سپس در صورتیکه شرایط مناسب باشد با نشستی که این هفته با مربیان و سرمربیان رده های مختلف سنی در 3 بخش شنا، شیرجه و واترپلو خواهیم داشت، درباره ی شروع تمرینات سایر رده های سنی هم تصمیم گیری خواهیم کرد.




منبع:

1399/04/08
23:46:11
5.0 از 5
2628
تگهای خبر: پزشك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد