انجمن گلف NCGU

اظهار نظر عجیب ستاره اسنوكر جهان درباره تجرد و موفقیت!

اظهار نظر عجیب ستاره اسنوكر جهان درباره تجرد و موفقیت!

انجمن گلف: ستاره اسنوكر جهان می گوید كه اگر زمان به عقب برگردد برای همیشه مجرد خواهد ماند!


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، رونی اُ سالیوان مرد نام آشنا اسنوکر جهان می گوید که اگر مجرد می ماند می توانست موفقیت های بیشتری کسب کند. این اسنوکر باز انگلستانی که پنج بار و آن هم در سالهای ۲۰۰۱، ۲۰۰۴، ۲۰۰۸، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ قهرمان جهان شده درحالی این اظهار نظر را کرده که حالا سه فرزند دارد.
اُ سالیوان که آخرین عنوان جهانی خویش را در سال ۲۰۱۳ کسب کرده اعتقاد دارد که تعهدات شخصی در زندگی سبب پیچدگی در زندگی ورزشکار می شود.
هم چنین باتوجه به انتشار کرونا پس از برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اسنوکر بدون وجود هیچ مشکل، قرار شد مسابقات قهرمانی جهان با ۱۴۴ بازیکن برگزار گردد. این فرصتی برای رونی خواهد بود تا اختلاف خویش را با قهرمان هفت دوره جهان یعنی استیون هِندری کم تر کند.
استیون هِندری اسنوکرباز حرفه ای و بازنشسته ی اهل اسکاتلند بوده که از برترین قهرمانان تاریخ این رشته ی ورزشی به شمار می آید. او حالا 51 سال سن دارد.
اُ سالیوان در گفت وگوی اینستاگرامی با هندری می گوید که مجرد ماندن، اسنوکر بازی کردن و انجام کارهایی که می خواهید به آن برسید، در زندگی آنچنان بد نیست.
او حتی در یک اظهار نظر عجیب بیان می کند که اگر به عقب برگردد احیانا برای همیشه مجرد خواهد ماند!
هندری هنگام آنالیز قهرمان بعدی جهان در باره جاد ترامپ می گوید: اگر ترامپ مجرد بماند برای او بهتر است. نه تنها در اسنوکر بلکه اگر در هر رشته ورزشی می خواهید در صدر بمانید باید به فکر خود باشید. خیلی از ورزشکاران که دوست داشتند درصدر باشند حالا مجرد هستند.
طبق برنامه ریزی مجدد، مقرر است مسابقات قهرمانی جهان کروسیبل در اواخر ماه جولای (مرداد ماه) پشت درهای بسته برگزار گردد. در اینباره جیسون فرگوسن رئیس انجمن بیلیارد و اسنوکر حرفه ای جهانی می گوید که این مسابقات با ۱۴۴ بازیکن و بدون نقص برگزار می شود.1399/04/06
16:04:10
5.0 از 5
2889
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد