انجمن گلف NCGU
میررحیمی:

شرایط روانی كمانداران سبب افت ركورد شده است

شرایط روانی كمانداران سبب افت ركورد شده است

انجمن گلف: سرمربی تیم ملی ریكرو زنان و مردان با اشاره به افت ركورد كمانداران به خاطر مشكلات روحی و روانی اظهار داشت: تعطیلی طولانی مدت اردوها و پیگیری تمرینات از منزل سبب افت ركورد كمانداران شده است.


مجید میررحیمی در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا برگزاری تمرینات انفرادی تاثیری در عملکرد کمانداران و افزایش رکورد آنها دارد یا خیر؟ اظهار نمود: از زمانی که ستاد مقابله با کرونای وزارت ورزش و جوانان مجوز برگزاری تمرینات در رشته های انفرادی را صادر کرد، کماندارانی که شرایط تمرین در سایت تیروکمان را داشتند از خرداد تمرینات خودرا با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی آغاز کردند که البته چون به شکل اردو نیست به اعتقاد من تاثیر زیادی بر افزایش رکورد کمانداران نخواهد داشت. برای اینکه در حالت تمرینات گروهی برنامه ها منسجم تر و دقیق تر است و کمانداران بر طبق زمان مشخص می کوشند رکورد خودرا بالا برند اما در انفرادی این طور نیست.
وی اظهار داشت: انجام تمرینات انفرادی فرصت خوبی را برای ورزشکار فراهم می آورد تا مشکلات فنی خودرا برطرف کند و اگر لطمه دیدگی از قبل داشته باشد با انجام بدنسازی و تقویت قسمت لطمه دیده خودرا برای مسابقات آینده آماده کند.
سرمربی تیم ملی ریکرو پیرامون این پرسش که آیا برای کمانداران شهرستانی نیز شرایط حضور در سایت تیروکمان فراهم گشته است یا خیر؟ اضافه کرد: چون تمهیدات لازم از نظر خوابگاه و تغدیه برای کمانداران شهرستانی در سایت تیروکمان فراهم نشده اگر کسی بتواند این شرایط را برای خود فراهم می آورد امکان انجام تمرین در سایت را خواهد داشت در غیر این صورت با هماهنگی که با هیات های استانی انجام شده بوسیله فضای مجازی تمرینات لازم به آنها داده می شود تا تمرینات خودرا در شهرستان پیگیری کنند. البته هر شب باید کمانداران به ما گزارش عملکرد بدهند تا در جریان وضعیت آنها قرار بگیریم.
میررحیمی افزود: متاسفانه از زمانی که اردوها به سبب ویروس کرونا تعطیل شده ورزشکاران از نظر روحی و روانی تحت فشار زیادی قرار دارند و انگیزه آنها کاهش پیدا کرده و گرفتار افت رکورد شده اند. بدین سبب با شروع اردوها کار سختی را پیش رو داریم و باید کار را از صفر شروع نماییم تا رکوردها کم کم افزایش یافته و ثابت شود.
او در آخر درباره وضعیت میلاد وزیری اظهار داشت: میلاد وزیری به سبب لطمه دیدگی که از ناحیه سرشانه دارد تغییر زمان بازیهای المپیک فرصتی را برای او فراهم نموده تا با انجام کار فیزیوتراپی و تمرینات سبک لطمه دیدگی خودرا مرتفع و در شرایط بهتری خودرا برای مسابقات آینده آماده کند. به هر صورت شرایط پیش آمده سبب افت رکورد کمانداران شده و ما باید پس از برگزاری اردو تلاش نماییم تا باردیگر به جایگاه قبلی خود بازگردیم.1399/04/04
22:12:04
5.0 از 5
2577
تگهای خبر: المپیك , بازی , برند , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد