انجمن گلف NCGU
تیشه گران:

اختصاص 10 میلیارد بودجه مشكلات زیادی را از ورزش ناشنوایان مرتفع خواهد نمود

اختصاص 10 میلیارد بودجه مشكلات زیادی را از ورزش ناشنوایان مرتفع خواهد نمود

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون ناشنوایان بعد از اختصاص ۱۰ میلیارد اعتبار از جانب مجلس به ورزش ناشنوایان اظهار داشت: با اختصاص این بودجه مشكلات زیادی از ورزش ناشنوایان مرتفع خواهد شد و در آینده دغدغه ای برای اعزام ها نخواهیم داشت.


مهران تیشه گران در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به پایین بودن میزان اعتبارات فدراسیون ناشنوایان، تخصیص ۱۰ میلیارد تومان بودجه از جانب مجلس به این فدراسیون مشکلات زیادی را از ورزش ناشنوایان برطرف خواهد نمود و در آینده دغدعه خاصی را برای اعزام تیم های خود به مسابقات جهانی و آسیایی نخواهیم داشت. البته اختصاص این بودجه را ما مدیون پیگیریهای هیات رییسه خود می دانیم که در تخصیص آن زحمات زیادی را کشیده اند.
وی پیرامون این پرسش که آیا از بودجه تخصیص داده شده برای بازسازی ورزشگاه ناشنوایان هم استفاده خواهید کرد یا خیر؟ اضافه کرد: سال قبل بودجه ای برای بازسازی ورزشگاه ناشنوایان اختصاص داده شد و قرار بود ابتدا زمین چمن که شرایط نامناسبی دارد بازسازی شود که متاسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفت. اولویت اصلی ما بحث برگزاری اردوها و اعزام به مسابقات است که تصور می نماییم با بودجه تخصیص یافته دیگر دغدغه ای در این حوزه نداشته باشیم.
رئیس فدراسیون ناشنوایان در پاسخ به این پرسش که آیا تیم فوتبال ناشنوایان به مسابقات جهانی کره جنوبی اعزام خواهد شد یا خیر؟ اظهار داشت: هنوز از جانب فدراسیون جهانی نامه ای در خصوص لغو این مسابقات به فدراسیون ارسال نشده است.
او همینطور از اعزام ۶ دوومیدانی کار به مسابقات جهانی لهستان اطلاع داد و تصریح کرد: مسابقات جهانی دوومیدانی مهرماه در لهستان برگزار می گردد که مقرر است ۱۰ دوومیدانی کار زن و مرد ناشنوا اردوهای خویش را به صورت غیرمتمرکز از تیر آغاز کنند که در نهایت ۶ نفر از کسانی که شانس کسب مدال را دارند به این مسابقات اعزام خواهند شد.
تیشه گران از اعزام تیم کشتی به مسابقات جهانی ترکیه، کاراته و تکواندو به مسابقات جهانی مالزی و یونان در آبان اطلاع داد و اضافه کرد: هم اکنون ما آمادگی شرکت در هر سه تورنمنت را داریم، در صورتیکه مسابقات تا آن زمان از جانب فدراسیون جهانی لغو نشود.
منبع:

1399/04/04
12:16:37
5.0 از 5
2621
تگهای خبر: تیم , فدراسیون , فوتبال , كشتی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد