انجمن گلف NCGU

۵ متقاضی ریاست فدراسیون شطرنج تایید صلاحیت شدند

۵ متقاضی ریاست فدراسیون شطرنج تایید صلاحیت شدند

انجمن گلف: از 9 نفری كه برای ریاست فدراسیون شطرنج متقاضی شدند، پنج نفر تائید صلاحیت مدیریتی شدند و چهار نفر دیگر یك هفته برای تكمیل مدارك فرصت دارند در غیر این صورت رد صلاحیت می شوند.


محسن سمیع زاده، سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج در گفت و گو با ایسنا، درباره افراد تایید صلاحیت شده در پست ریاست شطرنج اظهار داشت: سابقه مدیریتی پنج نفر از کاندیداهای ریاست فدراسیون شطرنج به اسامی شادی پریدر، رضا شیرین آبادی فراهانی، احمد گواری، محمدابراهیم مداحی و حسین مطیعی مورد تایید قرار گرفته است.
او اضافه کرد: مدارک این پنج نفر در کمیسیون تطبیق مورد تایید قرار گرفت. هم چنین به دیگران ابلاغ گردید که به مدت یک هفته فرصت دارند مدارک احراز مدیریتی خودرا به دبیرخانه عرضه کنند و اگر هر شخصی از اعضا اعتراضی دارد می تواند اعتراض خودرا به صورت کتبی تحویل دهد تا بررسی دوباره صورت گیرد.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، بیست و یکم خرداد ماه سال جاری مهلت نهایی ثبت نام انتخابات شطرنج به انتها رسید که در آخر ۹ نفر برای ریاست فدراسیون شطرنج متقاضی شدند. متقاضیان می توانستند به مدت ۱۰ روز کاری ثبت نام خودرا تکمیل کنند. با این وجود هفته های اول ثبت نام با استقبال سرد همراه بود تا این که شادی پریدر تصمیم گرفت بعنوان نخستین نفر در انتخابات فدراسیون شطرنج ثبت نام کند.
شاهرخ نورونی، ایمان امیدوارتهرانی، محمدرضا خورشیدی و یاشار ناصری چهار نفری بودند که صلاحیت مدیریتی آنها برای حضور در انتخابات فدراسیون شطرنج رد شده و یک هفته فرصت اعتراض دارند.
منبع:

1399/04/03
23:16:24
5.0 از 5
2453
تگهای خبر: فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد