انجمن گلف NCGU

بلاتكلیفی فدراسیون بولینگ و بیلیارد ۳ ماهه شد

بلاتكلیفی فدراسیون بولینگ و بیلیارد ۳ ماهه شد

انجمن گلف: حدود سه ماه است كه از بركناری رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران می گذرد و تابحال هیچ نهاد ذی ربطی در باره بركناری رئیس سابق واكنشی نشان نداده تا شایعات درباره این فدراسیون بیشتر از گذشته شود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، اواخر سال قبل رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران در سکوت خبری از سمت خود کنار گذاشته شد. حدود سه ماه است که از برکناری هاشم اسکندری می گذرد و فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران بلاتکلیف است. اسکندری در حالی موفق شده بود برای بار دوم پی در پی بعنوان رئیس فدراسیون انتخاب گردد که انتخاب او برای ریاست این فدراسیون به دلایلی نامعلوم ناتمام ماند چونکه اسکندری در ایام آخر سال ۹۸ یک دفعه از طرف وزارت ورزش از سمتش کنار گذاشته شد.
بلافاصله پس از برکناری اسکندری، محمدرضا مقصودلو رئیس سابق فدراسیون کبدی سرپرست این فدراسیون شد. این در حالی بود که برکناری اسکندری در سکوت کامل خبری انجام شد و معین نیست که دلیل برکناری او از ریاست این فدراسیون چه بوده است؟
تابحال وزارت ورزش درباره دلیلهای و چرایی این تغییر هیچ واکنشی نداشته است و سرپرست جدید هم در این مورد اظهار بی اطلاعی کرد.
باتوجه به مصاحبه های اخیر قهرمان چندین دوره پاکِت بیلیارد ایران در خصوص تخلفات و جعل امضا در فدراسیون بولینگ و بیلیارد، تابحال وزارت سکوت کرده و از دلیلهای برکناری اسکندری سخن به میان نیاورده است. امید است با شفاف سازی وزارت ورزش اگر حقی از ورزشکاری ضایع شده به آنان باز گردد و اگر فردی تخلف کرده، بازخواست شود.
همین طور باتوجه به چشم اندازهای این رشته باید هرچه سریع تر انتخابات فدراسیون اجرا شود تا مشخص شود برنامه کادر جدید برای حضور هرچه بهتر ملی پوشان در رقابت های جهانی و بین المللی چیست؟
منبع:

1399/03/30
21:45:41
5.0 از 5
2342
تگهای خبر: رقابت , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد