انجمن گلف NCGU
رئیس فدراسیون اسكی جمهوری اسلامی ایران:

میزبانی بازی های آسیایی و قهرمانی جهان را در دستور كار داریم

میزبانی بازی های آسیایی و قهرمانی جهان را در دستور كار داریم

به گزارش انجمن گلف كهگیلویه و بویراحمد رئیس فدراسیون اسكی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: میزبانی مسابقات جوانان و نوجوانان آسیا، بازی های آسیایی و قهرمانی جهان را در دستور كار داریم.


سید عبدی افتخاری، در این مجمع انتخاباتی ضمن تشکر از روسای قبلی هیئت اسکی استان اظهار داشت: اصحاب رسانه و ورزش همیشه در کنار هم هستند، این دو قشر وقت نمی شناسند و با عشق و علاقه کار می کنند.
وی خطاب به رئیس جدید هیئت اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: با برنامه ریزی می توانید در عرصه ملی حضور یابید، به استعدادیابی نگاه ویژه داشته باشید، از همه سلایق استفاده کنید و کمیته ها و هیئت رئیسه را تشکیل دهید.
افتخاری با اعلان اینکه ورزش اسکی با دلسوزی، عشق و وقت گذاشتن به توسعه می رسد، اظهارکرد: باید برای اسکی استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از پیش تلاش شود و در صورتیکه این هیئت برنامه محور باش، حمایت خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد: در هیئت اسکی این استان هدف گذاری شود و منتظر "بارک الله" دیگران نباشید بلکه برای رضای خدا و رضایتمندی مردم گام بردارید. اسکی استان با همکاری مدیرکل ورزش و جوانان ساماندهی گردد و انرژی این هیئت را بر روی اسکی بازان زیر ۱۲ سال بگذارید.
افتخاری اشاره کرد: ۲۵پیست اسکی در سطح کشور داریم که ۱۶ استان فعال بودند و پیست اسکی استان لرستان در شهرستان الیگودرز در حال فعال شدن است.
وی با اعلان اینکه امسال کارهای سال قبل را پیگیری خواهیم کرد و فصل سنگینی را در سال ۹۹ داریم، افزود: میزبانی مسابقات جوانان و نوجوانان آسیا، بازی های آسیایی و قهرمانی جهان را در دستور کار داریم.
رئیس فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: امسال همین طور المپیاد استعدادهای برتر اسکی کشور برگزار می شود و نخبگان انتخابی به کمپ اسکی سوئیس جهت آموزش اعزام می شوند.
افتخاری اشاره کرد: ان شاء الله که با همکاری استان کهگیلویه وب یوراحمد بتوانیم دو رویداد ورزش اسکی را در این استان برگزار نماییم تا توانمندی های استان نمود بیشتر پیدا کند و اسکی استان به دوران شکوفایی خودش برگردد.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، وی بیان کرد: ۲۰ تا ۲۵ هزار نفر ورزشکار بیمه شده اسکی در کشور داریم که از این تعداد ۵۰۰ نفر ورزشکار حرفه ای هستند.
گفتنی است که در این مجمع انتخاباتی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد، "حمید زرافشان" با کسب تمام 12 رای ماخوذه برای مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات اسکی کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و معرفی گردید همین طور با اهدا لوح تقدیر از زحمات "علی اسد پور"، سرپرست این هیات تقدیر و تجلیل شد.
منبع:

1399/03/30
13:03:17
5.0 از 5
2763
تگهای خبر: آموزش , بازی , بیمه , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد