انجمن گلف NCGU

برگزاری مسابقات قهرمانی جهان اسنوكر با 144 بازیكن

برگزاری مسابقات قهرمانی جهان اسنوكر با 144 بازیكن

انجمن گلف: پس از برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اسنوكر بدون وجود هیچ مشكل، قرار شد مسابقات قهرمانی جهان با ۱۴۴ بازیكن برگزار گردد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، باتوجه به انتشار کرونا اغلب مسابقات ورزشی لغو و به زمان دیگری موکول شد. اسنوکر نخستین رشته ورزشی در انگلستان بود که آغاز به کار کرد. مسابقات لیگ قهرمانان اسنوکر از نخستین رویدادهایی بود که به صورت رسمی از یکم تا ۱۱ ژوئن (۱۲ تا ۲۲ خرداد) پشت درهای بسته با حضور ۶۴ بازیکن و با قوانین سخت گیرانه شروع شد و با مشخص شدن نفرات برتر به اتمام رسید. برگزاری این مسابقات بدون ایجاد هیچ مشکلی سبب شد مسؤلان فدراسیون جهانی به فکر برگزاری مسابقات قهرمانی جهان اسنوکر بیفتند.
طبق برنامه ریزی مجدد، مقرر است مسابقات قهرمانی جهان کروسیبل در اواخر ماه جولای (مرداد ماه) پشت درهای بسته آغاز شود. در اینباره جیسون فرگوسن رئیس انجمن بیلیارد و اسنوکر حرفه ای جهانی می گوید که این مسابقات با ۱۴۴ بازیکن و بدون نقص برگزار می شود.
فرگوسن اظهار داشت: ۱۴۴ بازیکن برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان شرکت خواهند کرد. ما از راه گروه پارلمانی تعاملات همه جانبه ای با دولت داریم تا مراحل قرنطینه را عملی نماییم و منتظر مرحله ی بعدی بازگشایی ها باشیم. چه تماشاگران زیادی در این مسابقات حضور داشته و چه هیچ تماشاگری نباشد، مقرر است مسابقات قهرمانی جهان یک مسابقه ی بی عیب و نقص باشد.
با عنایت به حضور تعداد زیادی از بازیکنان حرفه ای جهان در این مسابقات، بازیکنان در باره حفظ سلامتی خود نگرانی هایی دارند. مسئولین برگزاری این مسابقات به بازیکنان حرفه ای قول داده اند که تمامی تدابیر بهداشتی رعایت شود و مشکلی از نظر سلامتی برای بازیکنان پیش نیاید.
منبع:

1399/03/27
14:49:30
5.0 از 5
2620
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد