انجمن گلف NCGU
گلایه قهرمان المپیك جوانان:

دو سال گذشت خبری از پاداش نیست

دو سال گذشت خبری از پاداش نیست

به گزارش انجمن گلف قهرمان وزنه برداری المپیك جوانان اظهار داشت: دو سال از برگزاری المپیك آرژانتین می گذرد اما هنوز خبری از پاداش وزارت ورزش نیست.


علیرضا یوسفی در گفتگو با ایسنا با گلایه از پرداخت نشدن پاداش مدال آوران المپیک ۲۰۱۸ جوانان بیان نمود: من در المپیک جوانان قهرمان شدم و دو سال از آن مسابقات گذشته اما خبری از پاداش ها نیست و فقط کمیته ملی المپیک همان زمان پاداش پای سکو را پرداخت کرد. در مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۱۸ هم قهرمان شدم و در مسابقات جوانان جهان ۲۰۱۹ هم مدال برنز هم گرفتم اما وزارت ورزش هنوز پاداش این مدال ها را هم نداده است.
او افزود: همانطور که می دانید شرایط زندگی واقعا سخت شده است و سال جاری حتی به این فکر کردم که وزنه برداری را کنار بگذارم و سراغ کاری بروم تا درآمد داشته باشم. چون ما اسپانسر هم نداریم تا ما را حمایت کنند.
وزنه بردار فوق سنگین ایران در مورد اینکه از وزارت ورزش پیگیر زمان پرداخت پاداش ها شده است یا خیر، اظهار داشت: پیش از شیوع کرونا به کمیته ملی المپیک رفتیم و آنجا با وزارت ورزش تصمیم گرفتند و پیگیر زمان پرداخت پاداش ها شدند که عنوان شد حدود یک ماه و نیم دیگر پاداش ها پردخت می شود اما هنوز خبری نشده است.
رکورد دار نوجوانان جهان در پاسخ به این پرسش که نگرانی های زیادی بابت بالا رفتن وزن او وجود دارد و آیا تحت نظر پزشک قرار دارد یا خیر، تصریح کرد: حدود دو سال است وزنم ۱۷۴ کیلوگرم است و توانسته ام وزنه های خوبی بزنم. تحت نظر پزشک هم هستم و هر ماه چکاپ می شوم و خدا را شکر مشکلی هم ندارم.1399/03/23
15:26:07
5.0 از 5
2625
تگهای خبر: المپیك , پزشك , تیم , قهرمانی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد