انجمن گلف NCGU

لطمه روحی به تیراندازان معلول به دنبال تعطیلی اردوها

لطمه روحی به تیراندازان معلول به دنبال تعطیلی اردوها

به گزارش انجمن گلف سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی اظهار داشت: تعطیلی قبل از حد اردوها به سبب بیماری كرونا تیراندازان معلول را از نظر روحی - روانی متزلزل كرده و ادامه این تعطیلی ها به ضرر تیراندازان خواهد بود.


حسین امیری در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا زمان و مکان برگزاری اردوی پاراتیراندازان مشخص شده است یا خیر؟ اظهار نمود: هنوز هیچ جلسه ای در این خصوص با انجمن تیراندازی گذاشته نشده و خبری از برگزاری اردو نیست.
او اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز حدودا ۴ ماه است که اردوی پاراتیراندازان تعطیل شده و ورزشکاران از نظر روحی گرفتار افسردگی شده اند.
امیری اشاره کرد: از نظر آمادگی تکنیکی و تاکتیکی من نگران تیراندازان نیستم، برای اینکه با ۲ هفته تمرین سنگین و مداوم می شود رکورد ورزشکاران را به حالت قبل برگرداند اما شرایط روحی تیراندازان به شکلی است که تعطیلی قبل از حد اردوها می تواند لطمه جبران ناپذیری را به آنها وارد کند.
سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی اشاره کرد: فدراسیون می تواند حتی در محل کمپ های تیم ملی نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی و با فاصله گذاری اجتماعی اردو را برگزار کند. اما نمی دانم چرا اردو را برگزار نمی کند.
او در آخر اظهار داشت: من امیدوارم زودتر فدراسیون برنامه اردویی پاراتیراندازان را مشخص نماید تا ورزشکاران به سبب تعطیلی قبل از حد اردوها از نظر روحی بیش تر از این متزلزل نشوند.
منبع:

1399/03/17
14:32:37
5.0 از 5
2665
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد