انجمن گلف NCGU
آغاز تمرینات دوومیدانی كاران معلول در شهرستانها

رضایی: لغو بازیهای پارالمپیك لطمه زیادی به ورزشكاران خواهد زد

رضایی: لغو بازیهای پارالمپیك لطمه زیادی به ورزشكاران خواهد زد

انجمن گلف: سرمربی تیم ملی دوومیدانی معلولان از شروع تمرینات دوومیدانی كاران در شهرستانها طی 6 جلسه در طول هفته به مدت 2 ساعت آگاهی داد.


بهمن رضایی در گفت و گو با ایسنا، درباره زمان شروع تمرینات دوومیدانی کاران معلول اظهار نمود: بعد از صدور مجوز از طرف ستاد مقابله با کرونا برای برگزاری تمرینات در رشته های انفرادی، بیشتر دوومیدانی کاران معلول به ویژه در پرتاب ها و دوها تمرینات خودرا در شهرستانها با انجام ۳ جلسه تمرین و ۳ جلسه کار بدنسازی در هفته طی ۲ ساعت آغاز کردند تا وضعیت به حالت عادی برگردد.
وی درباره شروع تمرینات دوومیدانی کاران پارالمپیکی اظهار داشت: طبق هماهنگی که با کمیته ملی پارالمپیک داشتیم مقرر است تمرینات دوومیدانی کاران پارالمپیکی از مهرماه آغاز شود. البته آنهایی که شانس کسب مدال طلا دارند اردوهای آنها در اولویت نخست قرار خواهد داشت.
سرمربی تیم ملی دوومیدانی معلولان همین طور از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در اواخر شهریور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب آگاهی داد و اضافه کرد: اگر شرایط کشور از نظر این بیماری به حالت عادی برگشت بر طبق تصمیمات گرفته شده قرار بر این است پس از این که دوومیدانی کاران ۳ ماه تمرینات حرفه ای خودرا آغاز کردند و از نظر رکوردی به حد نصاب لازم رسیدند، مسابقات قهرمانی کشور در تمام ماده های دوومیدانی را برگزار و بعد از شناسایی نفرات برتر اردوهای تیم ملی را آغاز نماییم.
وی افزود: چون اردوها به مدت ۳ ماه تعطیل بود و ملی پوشان برای حفظ آمادگی بدنی تمریناتشان را در منزل پیگیری می کردند ما شروع تمرینات را به منزله آغاز فصل برای دوومیدانی کاران در نظر می گیریم و تلاش بر این است که پس از گذشت ۳ ماه از شروع تمرینات ورزشکاران، رکورد آنها را در مسابقات قهرمانی کشور مورد ارزیابی قرار دهیم تا نفرات برتر را به تیم ملی دعوت نماییم.
رضایی در آخر پیرامون این پرسش که باتوجه به وضعیت بیماری کرونا در دنیا چقدر احتمال لغو بازیهای پارالمپیک وجود دارد، اشاره کرد: این احتمال وجود دارد که به سبب تشدید این بیماری بازیها لغو شود. البته با لغو این بازیها ورزشکاران زیادی متضرر می شوند برای اینکه به خاطر تغییر نسل، خیلی از کسانی که امکان حضور در پارالمپیک ۲۰۲۰ را دارند، فرصت شرکت در پارالمپیک بعدی را از دست خواهند داد.1399/03/12
22:34:49
5.0 از 5
2585
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد