انجمن گلف NCGU
عزیزی:

حال تنیس خوب نیست

حال تنیس خوب نیست

به گزارش انجمن گلف رئیس جدید فدراسیون تنیس اظهار داشت: حال تنیس خوب نیست و با خرد جمعی به آن كمك خواهیم كرد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، داود عزیزی بعد از اختتام مجمع انتخاباتی فدراسیون تنیس بیان کرد: برنامه چهار ساله و راهبردی خودرا به اعضای مجمع ارائه دادم و سال به سال جلو خواهم رفتم و متعهد به اجرای تمام برنامه های ارائه شده خود، هستم. باتوجه به شرایطی که وجود دارد حال تنیس خوب نیست و ان شاءالله با ثبات و خرد جمعی حرکتی برای آن خواهیم کرد. هیچ کسی حذف نخواهد شد و همه می توانند بیایند و کمک کنند و در نهایت هر اتفاقی بیفتد، من پاسخگوی تمام مسائل هستم.
عزیزی در مورد اینکه لیگ خوبی را در چند سال قبل نداشتیم، اظهار داشت: تا سال ۹۷ مسابقات انجام شد و فقط در ۹۸ مسابقه ای نداشتیم. به دنبال برگزاری لیگ خوبی هستیم و با دید مثبت جلو می رویم.
وی در پاسخ به این پرسش که تیم ملی حواشی داشت و آیا با سعید احمدوند بعنوان سرمربی تیم ملی ادامه خواهد داد یا خیر اظهار داشت: در مورد سرمربی باید حق و حقوق پرداخت گردد و وقتی توجه نشود این اتفاقات و حواشی طبیعی است که بیفتد. ما بدنبال تشکیل کمیته فنی هستم و این کمیته باید تصمیم بگیرد و باتوجه به شرایط جدید پیش خواهیم رفت. این کمیته شامل خبرگان ورزشی است. باید به سمتی برویم که از مربیان داخلی استفاده نماییم و تاکید رهبری هم بر همین است.
وی در مورد سقوط تیم ملی به دسته چهارم دیویس کاپ و اینکه چه برنامه ای برای تیم ملی دارید عنوان کرد: نیاز به همدلی داریم تا اتفاقات خوبی بیفتد. فدراسیون تنیس مدال آور نیست بلکه رنکینگی است و باید خودمان را در رنکینگ بالا بکشیم. در برنامه ما توجه به بخش های پایه هم است و باید استعدادیابی صورت بگیرد و از سازمان های دیگر هم کمک خواهیم گرفت.
منبع:

1399/03/11
22:46:44
5.0 از 5
2818
تگهای خبر: تنیس , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد