انجمن گلف NCGU
اعزام ۱۴ دوومیدانی كار ناشنوا به بازی های آسیایی هنگ كنگ

قهرمانی، مأموریت اصلی دوومیدانی كاران ناشنوا در هنگ گنگ

قهرمانی، مأموریت اصلی دوومیدانی كاران ناشنوا در هنگ گنگ

به گزارش انجمن گلف سرپرست انجمن دوومیدانی ناشنوایان با اشاره به اعزام ۱۴ دوومیدانی كار ناشنوا به بازی های آسیایی هنگ كنگ اظهار داشت: در تمام ماده های دوومیدانی امید كسب مدال داریم اما در دوی استقامت و پرتاب ها شرایط بهتری برای مدال آوری در بازی های آسیایی هنگ كنگ داریم.احمد گودرزی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت دوومیدانی كاران ناشنوا اعزامی به بازی های آسیایی هنگ كنگ تصریح كرد: جهت شركت در بازی های آسیایی هنگ كنگ ۱۴ ملی پوش (۱۰ دوومیدانی كار مرد و ۴ زن) كه در مسابقات قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی ركورد ورودی بازی های آسیایی را در ماده های دوی استقامت، سرعت، پرتاب و پرش كسب كردند برای اعزام به این مسابقات گزینش شدند كه سومین مرحله اردوی آماده سازی این دوومیدانی كاران از امروز شروع شده و تا ۱۲ مهر ادامه خواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش كه در كدام ماده های دوومیدانی امید زیادی برای كسب مدال دارید، اضافه كرد: ما در تمام ماده ها شانس مدال داریم اما در دوی استقامت و پرتاب ها شرایطمان برای مدال آوری بهتر از سایر ماده های دوومیدانی است.

گودرزی افزود: ما در پرش ارتقاع، ۱۰۰ متر و دوی ۴۰۰ متر با مانع ورزشكارانی داریم كه همواره در سكوی قهرمانی آسیا قرار دارند متاسفانه در این دوره از بازی های آسیایی میزبان این ماده ها را حذف كرده و ما تنها در ماده های ذكر شده می توانیم در بازی های آسیایی شركت نماییم كه البته این مسئله شرایط را برای ما تا حدودی سخت می كند. به هر صورت ناامید نیستیم و هدفمان كسب قهرمانی در بازی های آسیایی هنگ كنگ است.

سرپرست انجمن دوومیدانی در پاسخ به این پرسش كه آیا در بخش زنان امید به كسب مدال دارید یا مردان، اظهار نمود: ۱۴ نفری كه برای بازی های آسیایی هنگ كنگ انتخاب شدند جزو بهترین ها هستند و ما در هر دو بخش امید به كسب مدال داریم.

وی در پاسخ به این پرسش كه آیا مشكلی برای برگزاری اردوهای دوومیدانی كار اعزامی به هنگ كنگ دارید یا خیر؟ اضافه كرد: هیچ مشكلی وجود ندارد و تمام دوومیدانی كاران با انگیزه بالا در حال آماده سازی خود جهت شركت در بازی های آسیایی هنگ كنگ هستند.

گودرزی در انتها پیرامون این پرسش كه آیا مشكلی برای همكاری با تیم دوومیدانی ناشنوایان ندارید، اظهار داشت: ۵۰ سال است كه در رشته دوومیدانی كار می كنم و ۲۳ سال هم سرمربی تیم دوومیدانی بودم. البته با تیم دوومیدانی ناشنوایان برای اولین بار است كه همكاری می كنم و تا این لحظه هیچ مشكلی نداشتم. خوشحالم كه بتوانم در اولین تجربه خود بهترین جایگاه را در بازی های آسیایی هنگ كنگ رقم بزنم.

منبع:

1398/07/04
13:23:50
5.0 از 5
4663
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد