انجمن گلف NCGU

شهرداری تبریز زیر بار تسویه قرارداد دوچرخه سوارانش نمی رود

شهرداری تبریز زیر بار تسویه قرارداد دوچرخه سوارانش نمی رود

انجمن گلف: كاپیتان تیم دوچرخه سواری منحل شده شهرداری تبریز می گوید با توجه به این كه قراردادهای ما با باشگاه رسمی بود اما زیر بار تسویه آن نمی روند و ما هم چاره ای جز شكایت نداریم.


قادر میزبانی در گفتگو با ایسنا درباره ی تسویه نشدن قراردادهای رکابزنان باشگاه ها شهرداری تبریز در سال ۹۶ و ۹۷ بیان کرد: من تا این لحظه از باشگاه شهرداری تبریز شکایت نکرده ام اما دیگر چاره ای جز شکایت ندارم. خیلی صبر کردیم و سعی کردیم موضوع را حل نماییم اما هیچ گونه راه نیامدند. حتی گفتیم نقدینگی ندارید به گونه دیگر طلب ها صفر شود اما باز هم قبول نکردند.
میزبانی در پاسخ به این پرسش که مگر قراردادها رسمی نیست و چرا باشگاه زیر بار تسویه آن نمی رود، اشاره کرد: قراردادها رسمی است اما می گویند هر کسی امضا کرده از او بگیرید. زمانی هم که ما قراردادها را امضا کردیم میر معصوم سهرابی مدیر عامل باشگاه بود و الان مدیر عامل تغییر کرده است. من خوشم نمی آید شکایت کنم اما مجبورم و چاره ای جز این نیست.
کاپیتان تیم دو چرخه سواری شهرداری تبریز در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه شنیده شده قرارداد رکابزن خارجی تیم را هم خود او تسویه کرده است و چنین چیزی صحت دارد یا خیر اظهار داشت: در سال ۹۶ یک بازیکن قزاق به تیم ما افزوده شد که البته این کار با موافقت و هماهنگی مدیر عامل باشگاه بود. آن موقع چون من رابط حضور این رکابزن در تیم شهرداری تبریز بودم او هم من را می شناخت و پولش را می خواست من هم مجبور شدم از جیب، پولش رابدهم. آن زمان که قرارداد بستیم دلار ۳۸۰۰ تومان بود اما به سبب اینکه قرارداد تسویه نشده بود بعدا من با دلار ۱۵ هزار تومان با او تسویه کردم و ۱۷۰-۱۸۰ میلیون تومان از جیبم دادم. در این میان ضرر هنگفتی دیدم.
وی در مورد اینکه از تلاشی که آنها سالها داشت تا تیم شهرداری تبریز راه اندازی شود پشیمان است یا خیر، اشاره کرد: پشیمان نیستم اما حیف است تیم ها به این شکل از بین بروند. ما سالها برای پتروشیمی تبریز زحمت کشیدیم و در آسیا اسم و رسمی پیدا کرد اما در نهایت با تغییر مدیر عامل، تیم هم از بین رفت. باردیگر برای شهرداری تبریز زحمت کشیدیم که آن نیز منحل شد و الان هم حق مسلم رکابزنان را نمی دهند.
او افزود: الان بسیاری از مردم من را که در خیابان می بینند در مورد دوچرخه سواری تبریز سوال می کنند که چه شده است اما من جوابی ندارم که بدهم. کلا اوضاع دوچرخه سواری ایران خوب نیست و در تبریز مسئولان استانی هیچ کدام به فکر اوضاع خراب آن نیستند.
میزبانی در مورد وضعیت خود بعد از کنار گذاشتن ورزش حرفه ای اظهار داشت: با وجود اینکه می گویند ورزشکاران دوبار می میرند و یکی از آن وقتی است که ورزش حرفه ای را کنار می گذارند اما برای من این طور نبود و با وجود اینکه دو سال است ورزش حرفه ای را کنار گذاشته ام اما با آن کنار آمده ام و الان به زندگی شخصی ام می پردازم. اما بحثی که وجود دارد این است که چرا افرادی مانند من پس از ۲۷ سال کسب تجربه باید در جایی غیر از ورزش باشند.



1399/03/10
22:59:51
5.0 از 5
2634
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد