انجمن گلف NCGU
حدادی:

به دنبال كسب طلا در المپیك توكیو هستم

به دنبال كسب طلا در المپیك توكیو هستم

انجمن گلف: قهرمان پرتاب دیسك ایران به بیان تجربه خود از به دست آوردن سلامتی پس از مبتلاشدن به كرونا پرداخت.


به گزارش انجمن گلف به نقل از کانال المپیک، احسان حدادی درباره به دست آوردن سلامتی خود پس از مبتلاشدن به کرونا به صحبت پرداخت.
حدادی به سبب مبتلاشدن به این بیماری، نزدیک به شش هفته تمرین را از دست داد، اما گذشت زمان نیز او را برای اثبات توانایی خود مشتاق کرد.
وی اظهار داشت: "من در این فصل تمرین خوبی داشتم اما ویروس کرونا تمام برنامه های ما را بهم ریخت. این برای من دشوار بود، اما من آموختم که شما همیشه نباید به دنبال دستیابی به موفقیت باشید.
این قهرمان جوانان جهان 2004 در مصاحبه اختصاصی از زادگاهش تهران به کانال المپیک اظهار داشت: "مهمترین چیز این است که همیشه یک فرد خوب باشید، از زندگی استفاده کنید و قدر سلامتی خودرا بدانید."
اما وقتی این فرد 35 ساله در اواخر ماه مارس کوشش کرد تا از رختخواب خود بیرون رود، متوجه چیزهایی شد.
وی اظهار داشت: "این از والدین من شروع شده است، آنها در حدود 20 مارس احساس خوبی نمی کردند. من برای آنها پخت و پز کردم، سوپ و آب پرتقال درست کردم و اهتمام کردم آنها را به سلامتی برگردانم. فکر می کردیم یک آنفولانزا است. سپس بعد از دو روز، یک روز صبح، من نمی توانستم از رختخواب بیرون بیایم. تمام بدنم درد می کرد، سرم می لرزید. فکر کردم چیز مهمی نیست و طی دو روز دیگر می توانم تمرین را از سر بگیرم. اما متاسفانه با هر روز، من بدتر و بدتر شدم. تا روز سوم، احساس خیلی بدی داشتم.
فدراسیون [دو و میدانی] با من تماس گرفت و من به آنها گفتم، "احساس خوبی ندارم". آنها تیمی را از بخش کرونا به خانه ما فرستادند که از همه ما آزمایش گرفتند. روز بعد پدرم و من تست هایمان مثبت شد. من نمی توانستم این را باور کنم! واقعاً خنده دار بود. مرد بزرگ کرونا دارد!" می دانستم که خوب می شوم. این فقط یک ویروس می باشد.
احسان حدادی موانع زیادی را در چندین سال فعالیت ورزشی خود تجربه کرده است و الان ویروس کرونا یکی از این موارد است.
من حالا بعد از مبارزه با کرونا باردیگر تمرین کردم. من اعتقاد دارم که من مثل یک اسب سفید هستم برای اینکه اسب همیشه آزار دیده است، اما آنها باردیگر شروع می کنند. من مرد خوبی هستم خیلی می خندم. من به اخبار بد توجه نمی کنم. بازی های المپیک 2008 را به سبب مصدومیت از دست دادم اما آنرا فراموش کردم. من روی تمرین تمرکز کردم و به لندن رفتم و مدال نقره را کسب کردم. پس از لندن، من همیشه مصدوم شدم. 2018 من در رتبه سوم جهان قرار داشتم. 2019 قهرمانی جهان برای من خوب نبود.
حدادی در ادامه صحبت خود اظهار داشت: من به دنبال حضوری موفق در المپیک توکیو هستم و مدال طلا را نشانه گرفته ام. اگر در المپیک توکیو حاضر باشم چهارمین المپیک من خواهد بود و من امیدوارم با مدال طلا همراه باشد و دومین مدالم را در المپیک کسب کنم. من الان فقط نقره المپیک را دارم و قهرمان نیستم. هنوز به پرتاب پنجم المپیک لندن فکر می کنم که خطا شد. اگر خطا نمی شد الان قهرمان المپیک بودم. من 20 سال است که در این ورزش هستم و مشکلات و موانع زیادی را دیدم و تجربه کردم.
قهرمان چهار دوره بازی های آسیایی مربی های زیادی دارد همچون حسین توکلی قهرمان المپیک سیدنی در رشته وزنه برداری و مک ویلکینز ورزشکار آمریکایی که در پرتاب دیسک فعالیت می کرد.
حدادی در آخر اظهار داشت: برای من رقابت مثل جنگ است. مک به من چیزهای زیادی آموخت و به من اظهار داشت که از رقابت لذت ببرم و رقابت را به مانند سرگرمی بدانم. من تمرینات خیلی خوبی داشتم و از آن لذت می برم.
منبع:

1399/03/08
13:28:23
5.0 از 5
2652
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد