انجمن گلف NCGU
آغاز ثبت نام كاندیداهای فدراسیون شطرنج از فردا

خسروی: سرپرست فدراسیون های ورزش روستایی و بدنسازی بزودی معرفی می گردند

خسروی: سرپرست فدراسیون های ورزش روستایی و بدنسازی بزودی معرفی می گردند

به گزارش انجمن گلف مدیركل دفتر امور مشترك فدراسیون ها اظهار داشت: حكم بازنشستگی رئیس فدراسیون های ˮورزش روستایی و عشایریˮ و ˮبدنسازیˮ ۳۱ اردیبهشت به آنها ابلاغ گردیده و بزودی سرپرست جدید این فدراسیون ها معرفی خواهند شد.


رضا خسروی در گفتگو با ایسنا، درباره ادامه فعالیت غلامرضا جعفری در فدراسیون ورزش روستایی و عشایری باتوجه به مطرح بودن بازنشستگی وی، اظهار نمود: حکم بازنشستگی غلامرضا جعفری، رئیس فدراسیون ورزش روستایی و عشایری ۳۱ اردیبهشت به او ابلاغ گردیده و او دیگر مسوولیتی در فدراسیون ندارد، هم اکنون امور فدراسیون بر عهده ی دبیر یا نایب رئیس فدراسیون است تا زمانی که سرپرست فدراسیون از جانب وزارت ورزش و جوانان معرفی شود.
وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود مدیریت وی در فدراسیون به مدت یک سال دیگر از جانب وزارت ورزش تمدید شده است، اشاره کرد: هیچ مدرکی در خصوص این که وی می تواند به مدت یک سال دیگر در فدراسیون فعالیت کند وجود ندارد و حکم بازنشستگی وی از جانب وزارت ورزش و جوانان به او ابلاغ گردیده است.
خسروی هم چنین پیرامون این پرسش باتوجه به این که هنوز ۳۵ سالگی جعفری برای بازنشستگی پر نشده آیا وی نمی توانست همانند سایر رییسان فدراسیون هایی که با این شرایط فعالیت می نمایند به فعالیت خود در فدراسیون ادامه دهد، اشاره کرد: من در جریان این مسئله نیستم و حکم بازنشستگی وی از جانب ژاله فرامرزیان معاون منابع و پشتیبانی وزارت ورزش به جعفری ابلاغ گردیده و او هم اکنون به دنبال کارهای بازنشستگی است.
وی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و عشایری و بدنسازی معرفی خواهند شد؟ اظهار داشت: بزودی سرپرست جدید فدراسیون های ورزش روستایی و عشایری و بدنسازی از جانب وزارت ورزش معرفی خواهند شد.
مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها در انتها از شروع ثبت نام کاندیداهای فدراسیون شطرنج از فردا چهارشنبه ۷ خرداد اطلاع داد.1399/03/06
23:51:31
5.0 از 5
2740
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد