انجمن گلف NCGU

نبرد دو غول بوكس جهان در عربستان!

نبرد دو غول بوكس جهان در عربستان!

به گزارش انجمن گلف دنیای ورزش تورنتو نوشت: شایعات درباره نبرد سوم مایك تایسون و اواندر هالی فیلد به شدت قوت گرفته و انتشار یك پوستر، آنرا محتمل تر از هر زمان دیگری كرده است.


دو نبرد جنجالی مایک تایسون و اواندر هالی فیلد، اسطوره های بزرگ دنیای بوکس، همچون مشهورترین و به یادماندنی ترین نبردهای تاریخ این ورزش هستند. حالا شایعاتی به گوش می رسد که سومین نبرد این دو اسطوره هم فرا می رسد و ممکنست تایسون و هالی فیلد یک دفعه دیگر، این دفعه در عربستان سعودی به مصاف هم بروند.

تایسون 53ساله مدتی است تمرینات خودرا از سر گرفته و رسما اعلام نموده حاضر است یک دفعه دیگر دستکش به دست کرده و برای کمک به سازمانهای خیریه در مسابقات نمایشی شرکت نماید. رقیب بزرگ او، هالی فیلد هم که چهار سال از تایسون مسن تر است اعلام نموده او هم تمایل دارد برای کمک به جوانان لطمه دیده از بحران کرونا در مبارزه های نمایشی شرکت نماید.
شایعات مربوط به احتمال نبرد سوم این دو زمانی قوت گرفت که هالی فیلد اعلام نمود هنوز هیچ توافقی بین دو طرف انجام نشده ولی بنظر می رسد احتمال چنین برنامه ای وجود دارد.

در تازه ترین اتفاق، پوستری در شبکه های اجتماعی انتشار یافته که تصویر تایسون و هالی فیلد را در کنار هم نشان میدهد و مدعی است این دو مقرر است در یازدهم ژوئیه در عربستان سعودی به مصاف هم بروند.
آنچه نبردهای تایسون و هالی فیلد را تا این حد مشهور کرده، دومین مبارزه آنها در سال 1997 است. مبارزه ای که در آن تایسون، گوش هالی فیلد را گاز گرفت و قسمتی از گوش او را کند. اقدامی که شکست تایسون را به دنبال داشت و به محرومیت او از حضور در رینگ منجر گردید.
256 43

1399/03/05
22:45:30
5.0 از 5
2711
تگهای خبر: تمرین , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد