انجمن گلف NCGU
ملی پوش شنا:

هنوز استخر در دسترس ما نیست

هنوز استخر در دسترس ما نیست

به گزارش انجمن گلف مهدی انصاری اظهار داشت: تنها استخرهای روباز بازگشایی شده اند و ما هم چنان تمرینات هوازی و بدنسازی را انجام می دهیم.


یک ملی پوش شنا در گفتگو با ایسنا، در مورد بازگشایی استخرها اظهار نمود: هنوز استخرهای روبسته بازگشایی نشده است. گویی تنها استخرهای روباز آن هم در مناطق سفید بازگشایی شده و در مورد سایر استخرها هنوز چیزی اعلام نشده است. قرار بود با حفظ پروتکل های بهداشتی ملی پوشان به صورت انفرادی و به هراه مربی از استخر استفاده نماییم که هنوز هم این اتفاق هم رخ نداده است.
مهدی انصاری در ادامه اظهار داشت: هم چنان تمرین هوازی داریم و کم و بیش هم تمرینات بدنسازی را انجام می دهیم، اما ۷۰ تا ۸۰ درصد تمرینات ما در آب است که آن هم فعلا در دسترس ما نیست. کاش حداقل برای ملی پوشان شرایط تمرین در آب را فراهم نمایند.
این ملی پوش شنا درباره وضعیت مسابقات انتخابی المپیک اظهار داشت: چیزی مشخص نمی باشد. با این شرایط همه گیری کرونا همه چیز بهم ریخت. قرار بود اواخر اسفند به مسابقات انتخابی برویم که با انتشار کرونا مسابقات لغو و هنوز هم زمان برگزاری مجدد مشخص نمی باشد. حال تا استخرها بازگشایی شود و بدن ما به قبل برگردد زمان زیادی می برد. با این وقفه ای که در تمرینات مان پیش آمد راه زیادی در پیش داریم.
انصاری در ادامه اظهار داشت: مسئولان فدراسیون پیگیر ادامه تمرینات ما بودند. رضوانی و سمیع زاده دنبال این بودند که ملی پوشان به صورت انفرادی و با مربیان شان در استخر تمرین کنند اما گویا همین مبحث را هم قبول نکردند. فدراسیون به هر دری زده اما متاسفانه هنوز امکان بازگشایی استخرها وجود ندارد.1399/03/04
15:27:32
5.0 از 5
2673
تگهای خبر: المپیك , تمرین , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد