انجمن گلف NCGU

اعمال محدودیت های شدید كرونایی برای برگزاری لیگ برتر تنیس روی میز

اعمال محدودیت های شدید كرونایی برای برگزاری لیگ برتر تنیس روی میز

انجمن گلف: فدراسیون تنیس روی میز در نظر دارد لیگ برتر تنیس روی میز را با اعمال محدودیت هایی به انتها برساند.


پیمان حسنی در گفتگو با ایسنا در باره ی نحوه برگزاری ادامه لیگ برتر تنیس رو میز بیان کرد: لیگ برتر تنیس روی میز در مرحله پلی آف تعطیل شد و تصمیم گرفتیم لیگ برتر مردان و بانوان را در اواخر خرداد و اوایل تیر ماه برگزار نماییم. حالا هم منتظر هستیم تا فدراسیون پزشکی ورزشی پروتکل هایی بهداشتی لازم را ارسال نماید تا طبق آن استاندارد ها سالن و محل مسابقات را آماده نماییم. ما خودمان نیز کارهایی انجام می دهیم تا لیگ بدون مشکل به اتمام برسد.

حسنی در مورد محدودیت هایی که فدراسیون در نظر گرفته تا لیگ بدون مشکل به اتمام برسد، اظهار داشت: مسابقات بدون حضور تماشاگر خواهد بود. همین طور بازی های پلی آف به صورت همزمان برگزار نخواهد شد بلکه یک مسابقه بامداد و یک مسابقه عصر برگزار می گردد تا بین دو مسابقه فرصت داشته باشیم سالن را ضدعفونی نماییم. همین طور تیم ها نمی توانند با حداکثر تعداد نفراتی که معرفی کرده اند در سالن حاضر شوند. قبل از این هر تیم با 12 نفر معرفی شده وارد سالن می شد اما حالا حداکثر شش بازیکن به همراه سرمربی، مربی و سرپرست می توانند در سالن حاضر شوند.
او افزود: در مرحله پلی آف هم اگر در سه بازی تکلیف مشخص شود و بازی چهارم دیگر در روند بازی تاثیری نداشته باشد، برگزار نخواهد نشد.
دبیر فدراسیون تنیس روی میز در مورد نحوه اسکان تیم ها در طول مسابقات نیز اشاره کرد: ما قبلا خوابگاه در اختیار تیم ها می گذاشتیم اما حالا به سبب پروتکل های بهداشتی نمی توانیم این کار را انجام دهیم و 40-50 نفر را در یک مکان جمع نماییم. بدین جهت تیم ها باید خودشان فکری برای محل اسکان خود کنند. حتی تمرینات تیم ها هم به صورت همزمان نخواهد بود و برنامه ای در اختیار تیم ها می گذاریم که هر تیم در ساعت مجزا تمرین کند.

حسنی در مورد تعیین تعکلیف اردوی تیم ملی نیز اظهار داشت: فعلا خبری از برگزاری اردو نیست چون تا شهریور مسابقات بین المللی نداریم و باید ابتدا فدراسیون جهانی تکلیف مسابقات را مشخص نماید.
منبع:

1399/03/02
22:32:59
5.0 از 5
2780
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پزشك , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد