انجمن گلف NCGU

برگزاری مسابقات مجازی دوچرخه سواری معلولان با جوایز نقدی

برگزاری مسابقات مجازی دوچرخه سواری معلولان با جوایز نقدی

به گزارش انجمن گلف مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری معلولان از برگزاری مسابقات مجازی دوچرخه سواری معلولان برای اولین بار در شرایط كرونایی اطلاع داد و اظهار داشت: در انتها این مسابقات به نفرات برتر جوایز نقدی  پرداخت خواهد شد.علیرضا احمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: مسابقات مجازی دوچرخه سواری معلولان برای نخستین بار به صورت آنلاین بر روی دوچرخه ثابت برگزار می شود و عملکرد ورزشکاران برحسب سرعت آنها توسط دستگاه مانیتور و ارزیابی خواهد شد که در انتها این مسابقات به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا خواهد شد. البته این مسابقات ابتدا در بخش افراد سالم و سپس در معلولان برگزار می شود.
وی اظهار داشت: از زمان شیوع کرونا تا به امروز که اردوهای تیم ملی دوچرخه سواران تعطیل شده است، ورزشکاران با انجام یکسری تمرینات از جمله؛ کار با قرقره، دوچرخه ثابت و تمرینات بدنسازی در منزل آمادگی نسبی خویش را حفظ کنند تا با افت زیادی مواجه نشوند.
مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری معلولان اظهار نمود: هم اکنون که در بعضی از مناطق وضعیت این بیماری سفید اعلام شده، دوچرخه سواران تمرینات جاده ای خویش را هم آغاز کردند تا از تمرینات حرفه ای خود خیلی فاصله نگیرند.
احمدی تصریح کرد: با عنایت به این که ستاد مقابله با کرونا وزارت ورزش و جوانان مقرر است وضعیت اردوها را پس از ۲۵ اردیبهشت مشخص نماید، منتظر هستیم تا ببینیم پس از این تاریخ مجوز برگزاری اردوها از جانب وزارت ورزش صادر خواهد شد یا خیر؟ تا برنامه های خویش را زودتر شروع نماییم.
مدیر تیم های ملی پارادوچرخه سواری افزود: در صورت صدور مجوز برگزاری اردوها، یکماه بعد لیگ برتر خویش را در ۳ مرحله برگزار خواهیم کرد تا دوچرخه سواران را برای مسابقات آماده نماییم.
وی در مورد وضعیت سهمیه ها در دوچرخه سواری معلولان اضافه کرد: تا به امروز تنها یک سهمیه توسط مهدی محمدی برای پارالمپیک توکیو کسب شده که البته هنوز به تایید کمیته ملی پارالمپیک نرسیده است، قرار بود وی با شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا سهمیه خویش را برای حضور در توکیو نهایی کند که متاسفانه به خاطر این بیماری مسابقات قهرمانی آسیا به تعویق افتاد.
احمدی در انتها اظهار داشت: تمام برنامه ریزیها برای آمادگی دوچرخه سواران انجام شده و منتظر هستیم تا برنامه های جدید مسابقات از جانب فدراسیون جهانی اعلام گردد.1399/02/25
15:41:55
5.0 از 5
2922
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد