انجمن گلف NCGU

حالا پای آبروی ملی در بین است

حالا پای آبروی ملی در بین است

به گزارش انجمن گلف علیرضا پاكدل رئیس فدراسیون هندبال این روزها همه دغدغه اش رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا است. مسابقه ای كه قرار بود تیرماه به میزبانی شیراز برگزار گردد اما كرونا آنرا به مهرماه موكول كرده است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبر آنلاین؛با اینکه کنفدارسیون والیبال آسیا سال جاری همه مسابقاتش را به علت کرونا لغو نمود اما کنفدارسیون هندبال تنها زمان رقابتها را جابه جا کرد و برای میزبانی شیرازی ها هم دهه دوم مهرماه وقت تعیین کرد. اما انتشار کرونا بد جوری همه برنامه ها را بهم ریخت تا حدی که حالا روزهای پر التهاب کرونایی برای پاکدل رئیس فدراسیون سخت تر می گذرد. هرچند کار را با اولین نشست هماهنگی شروع کرد، اما از یک طرف دغدغه تکمیل سالن 6 هزار نفری شیراز را دارد و از سوی دیگر شروع اردوی تیم جوانان برای قهرمانی آسیا. هرچند قرار بود شرکت تجهیز و توسعه سالن رقابتها را بهمن و اسفندماه به فدراسیون تحویل دهد اما انتشار کرونا همه برنامه ها را به باد داد و کار به جایی رسید که پاکدل برای سرعت پیشرفت کار در سالن دست به دامان وزیر ورزش شده است. او می گوید: « حالا نمی توانم بگویم چند درصد سالن 6 هزاری نفری برای رقابتهای قهرمانی آسیای جوانان هندبال انجام شده است. فکر می کنم کف پوش ها و محوطه و رختکن ها مانده است. این قضیه را از کریمی رئیس شرکت تجهیز بپرسید. اما مهم این است که ما دیگر نمی توانیم شهر میزبان را تغییر دهیم. سالن قرار بود بهمن یا اسفندماه تکمیل شود اما کرونا اجازه نداد. حالا به ما قول آخر خردادماه را داده اند در حالیکه ناظران کنفدارسیون آسیا هم برای بازدید و تایید سالن اواخر خردادماه به شیراز می آیند. امیدوارم هر چه زودتر سالن تکمیل شود. حالا پای آبروی ملی دربین است.» رئیس فدراسیون هندبال دلش می خواهد با برگزاری رقابتها به بهترین شکل ممکن، جواب کار شکنی عربستان و سعودی و بحرین را بدهد: «ما باید بهترین میزبانی را برای رقابتها داشته باشیم. چون که عربستان سعودی و بحرین برای لغو میزبانی شیراز فشار زیادی آوردند ف به خصوص بعداز شهادت سردار سلیمانی برای نبود امنیت در ایران جوسازی کردند. اما ما با بهترین میزبانی جواب انها را می دهیم.»ستاد مقابله با کرونا در اخرین تصمیم تنها مجوز فعالیت ورزشی دررشته های کم برخورد را برای شهرهای وضعیت سفید صادر کرد. در حالیکه تیم جوانان باید با شروع اردو برای رقابتها اماده شود. سه ماهی که تیم جوانان تاکنون از دست داده پاکدل را بدجوری نگران کرده: «اردوی تیم جوانان دغدغه اصلی ام است. منتظریم تا ستاد مقابله با کرونا تعیین تکلیف کند تا هر چه زودتر اردوها را با رعایت پروتکل بهداشتی شروع نماییم. سال قبل ما 6-7 اردو برای تیم جوانان برگزار کردیک اما حالا سه ماه را از دست داده ایم.»
او از برگزاری اولین نشست هماهنگی راضی است: « ما در فرصت مانده تا رقابتها ستاد برگزار مسابقات را برگزار کردیم که جلسه خیلی خوبی بود. دوستان نظرات ف تجربیاتشان را بیان نمودند و قرار شد هرچه سریعتر مسؤلان کمیته های مختلف ستاد اجرایی انتخاب شوند و 23 اردیبهشت ماه جلسه دوم با حضور مهدی علی نژاد معاون وزیر، استاندار و مدیرکل فارس در شهر شیراز برگزار گردد.» 251 251

1399/02/24
16:08:00
5.0 از 5
2726
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد