انجمن گلف NCGU

امیدواری بهترین شناگر معلول برای حضور در توكیو

امیدواری بهترین شناگر معلول برای حضور در توكیو

به گزارش انجمن گلف بهترین شناگر بازی های پاراآسیایی جاكارتا اظهار داشت: هدف اصلی من حضور در پارالمپیك توكیو است و برای رسیدن به این هدف همچنان منتظر تصمیم نهایی كمیته ملی پارالمپیك هستم تا ببینم چه تمهیداتی برای این رشته در نظر خواهد گرفت.


شاهین ایزدیار در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: طی سه ماهی که به سبب شیوع ویروس کرونا تمرینات خودرا در خانه پیگیری می کنم این تمرینات تنها به صورت کششی و دویدن است تا گرفتار افت آمادگی بدنی شوم.
وی افزود: متاسفانه رشته ما آبی است و چون هم اکنون استخرها تعطیلست ما چاره ای نداریم که تنها از نظر بدنی خودرا آماده نگه داریم. اساسا این مساله تاثیر زیادی در افت عملکرد ما از نظر رکوردی خواهد داشت.
بهترین شناگر بازی های پارالمپیک جاکارتا اشاره کرد: هدف گذاری من توکیو است و تمام تلاشم براین است بتوانم در توکیو به مدال دست پیدا کنم. البته این امر منوط به تصمیم کمیته ملی پارالمپیک دارد که اجازه حضور رشته شنا در بازی های پارالمپیک را بدهد یا خیر. اگر چنانچه بهر دلیلی امکان شرکت در توکیو را نداشته باشم اهتمام خواهم کرد بهترین عملکرد را در بازی های پاراآسیایی چین داشته باشم و مدال های جاکارتا را باردیگر تکرار کنم.
وی افزود: من همچنان منتظر تصمیم نهایی کمیته ملی پارالمپیک هستم تا ببینم پس از اتمام این بیماری چه تمهیداتی را برای شناگرانی که موفق به کسب سهمیه ورودی پارالمپیک توکیو شدند، اندیشیده اند تا بتوانیم برنامه ریزی خود در این راستا را انجام دهیم. ماده اصلی من ۱۰۰ متر قورباغه است و تمام تمرکزم را برای حضور در پارالمپیک توکیو بر روی این ماده قرار دادم تا بتوانم در صورت حضور در توکیو بهترین نتیجه را کسب کنم.
او در آخر اشاره کرد: امیدوارم هرچه سریع تر این بیماری در کشور ریشه کن شود تا زودتر تمرینات آبی خودرا شروع کنم. هم اکنون نیز تحت نظر کادر فنی تمرینات خودرا در خانه پیگیری می کنم تا ببینم در آینده چه تصمیماتی برای رشته شنا از طرف کمیته ملی پارالمپیک گرفته خواهد شد. به هر صورت من تابع تصمیم کمیته ملی پارالمپیک هستم و برای رسیدن به هدفم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد؛ حال این که در توکیو حضور پیدا کنم و یا بخواهم در بازی های پاراآسیایی چین شرکت کنم. برای هر دو رویداد خودرا آماده خواهم کرد تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنم.
منبع:

1399/02/20
03:34:04
5.0 از 5
2781
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد