انجمن گلف NCGU

افشاگری درباره تخلفات مالی در فدراسیون بولینگ و بیلیارد

افشاگری درباره تخلفات مالی در فدراسیون بولینگ و بیلیارد

به گزارش انجمن گلف قهرمان چندین دوره پاكِت بیلیارد ایران از تخلفات گسترده و جعل امضا در فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران سخن گفت.


اواخر سال قبل رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران در سکوت خبری از سمتش کنار گذاشته شد، این در حالی بود که تابحال وزارت ورزش هیچ گونه توضیحی درباره این برکناری نداده است. علی مقصود قهرمان چندین دوره پاکِت بیلیارد ایران در گفتگو با ایسنا، درباره حواشی بوجود آمده در فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران اظهار داشت: از سازمان بازرسی کل کشور با برخی از بازیکنان تماس گرفته شد که اسنادی وجود دارد که زیرشان امضای شما قرار گرفته، آنها حدس می زدند که امضای ما تطابق ندارد و دست خط ها متفاوت می باشد.
او اضافه کرد: من کرمانشاه زندگی می کنم و از من خواسته شد تا به تهران بیایم و برخی از اسناد را اعتبارسنجی کنم. زمانی که سندها را دیدم متوجه شدم هزینه تمام مسابقاتی که به آن اعزام شده ایم و پول های آن به ما داده نشده بود را ظاهرا دریافت کرده اند! بعنوان مثال در هر مسابقه فقط ۵۰۰ دلار پول تو جیبی بازیکنان است که متاسفانه این پول ها را زمان مسابقات به ما ندادند و دیدیم که این پول ها دریافت شده و به جای ما رسیدهایی در قبال دریافت آن هزینه ها امضا شده است. من اصلاً تو عمرم آن برگه ها را ندیده بودم چه برسد به اینکه امضا کنم. نه تنها من بلکه دیگر بازیکنان هم این مشکل را دارند.
این اسنوکر باز ایران اضافه کرد: بازیکنان در سازمان بازرسی کل کشور به این مورد اعتراض کرده و بیان نمودند که هیچ وقت چنین برگه هایی را امضا نکرده اند.
او اظهار داشت: بعد از مدتی رئیس فدراسیون ما را دعوت کرد، من و برخی از بازیکنان به دیدار او رفتیم. او به ما اظهار داشت که این پول ها توسط برخی افراد برده شده است و خودش بی تقصیر است. او به ما قول داد که مشکلات را حل و جبران خسارت کند.
مقصود افزود: من پنج الی شش سال رنک یک ایران بودم. هنگامی که می خواستم به مسابقات بین المللی اعزام شوم مجبور بودم از هرشخصی که میشناسم پول قرض بگیرم و با قرض در مسابقات شرکت کنم. زمانی که شما با قرض و فشار به مسابقه می روید برای رسیدن به رتبه های برتر تمرکزهای لازم را نخواهید داشت. این فشار سبب می شد که همواره به رتبه نهایی فکر نماییم تا بتوانیم جایزه را کسب کرده و قرض هایمان را بدهیم.
او بیان نمود: رئیس فدراسیون از ما خواست که نامه هایی را امضا نماییم که از فدراسیون طلبی نداریم. در عوض او به ما قول داد که طلب هایمان را بدهد و ما هم آن نامه ها را امضا کردیم. من و چند نفر نامه ها را امضا کردیم اما دوستانی بودند که زیر بار امضا نرفتند. این مورد برای پیش از عید سال ۹۷ بود و الان حدود یک سال چند ماه است که ما هم چنان به طلب هایمان نرسیدیم. هر وقت هم که حق مان را مطالبه می نماییم ما را سرگردان می کنند.
مقصود در انتها اضافه کرد: ما به اداره آگاهی ناحیه یک رجوع کردیم و دست خط و امضاءهای خویش را به آنان دادیم. امیدوارم که متوجه شوند آن دست خط های ما نبوده است.



1399/02/17
14:52:45
5.0 از 5
2753
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , دیدار
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد