انجمن گلف NCGU

انتظار 2 ساله ملی پوش وزنه برداری برای تسویه قرارداد 17 میلیون تومانی!

انتظار 2 ساله ملی پوش وزنه برداری برای تسویه قرارداد 17 میلیون تومانی!

به گزارش انجمن گلف قرارداد دو سال پیش ملی پوش وزنه برداری ایران در حالی هنوز تسویه نشده است كه مبلغ آن تنها 17 میلیون تومان است.رسول معتمدی در گفت و گو با ایسنا درباره اینکه قرارداد دو سال پیش وی در لیگ وزنه برداری هنوز تسویه نشده است، بیان کرد: من در لیگ سال ۹۷ عضو تیم نور همدان بودم که مبلغ قرارداد من ۱۷ میلیون تومان بود. من آن سال سه مسابقه در لیگ جوانان و ۲ مسابقه در لیگ بزرگسالان برای تیم نور همدان وزنه زدم. حتی تیم نور آن سال توانست در رده جوانان نایب قهرمان شود.
او افزود: حالا دو سال قبل است اما هنوز هزار تومان از پولم را دریافت نکرده ام. با آقای زارعی رئیس باشگاه که آن موقع رئیس هیات بود اما بعدا استعفا کرد نیز تماس گرفتیم که عنوان نمود پیگیر کار است تا پول ها پرداخت گردد.
معتمدی در پاسخ به این پرسش که چند نفر هستند که پولشان تسویه نشده است، اشاره کرد: فکر می کنم ۳-۴ نفر هستیم که قردادهایمان تسویه نشده است اما با بقیه در حد اینکه ۲۰ یا ۳۰ درصد از قراردادهایشان را بگیرند، تسویه شده است.
او افزود: آن سال خود من برخی نفرات را به تیم آوردم و الان هم از من شاکی هستند. چونکه پولی به آنها پرداخت نشد. البته همانطور که گفتم آقای زارعی پیگیر هستند و امیدوارم هر چه زودتر با ما تسویه شود.1399/02/13
14:46:16
5.0 از 5
3336
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد