انجمن گلف NCGU

اجاره بهای ۴۳۰۰ مكان ورزشی واگذار شده به بخش خصوصی بخشوده شد

اجاره بهای ۴۳۰۰ مكان ورزشی واگذار شده به بخش خصوصی بخشوده شد

به گزارش انجمن گلف معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: تعطیلی فعالیتهای ورزشی در سه ماه گذشته كشور بیشتر از ۶۰ هزار میلیارد ریال خسارت به این بخش وارد كرده است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، به نقل از وزارت ورزش و جوانان، جمشید تقی زاده اضافه کرد: با پیشنهاد این وزارت و تصویب هیأت وزیران، اجاره بهای ۴ هزار و ۳۰۰ اماکن ورزشی واگذار شده به بخش خصوصی با عنایت به تعطیلی آنها در این مدت بخشوده شد و برای جبران بخشی از خسارت های وارده به این بخش تسهیلات مالی ارزان قیمت در اختیار ۲۸ هزار باشگاه دار و فعال ورزشی کشور قرار می گیرد.
وی اظهار داشت: به ازای فعالیت هر فرد در باشگاه های ورزشی، تسهیلات ارزان قیمت به ارزش ۱۶۰ میلیون ریال در اختیار باشگاه داران قرار می گیرد که نیمی از آن برای حقوق نیروهای انسانی و نیمی برای اجاره در نظر گرفته شده است.
معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان ها در انتها به افزایش ۷۰۰ درصدی بودجه وزارت ورزش و جوانان در دولت تدبیر و امید اشاره و اظهار نمود: سیاست کلی این وزارتخانه ارتقای سطح سلامتی و نشاط اجتماعی در جامعه است که یکی از راهکارها، تحقق این مهم با ورزش و توسعه زیرساخت های ورزشی است.1399/02/12
20:41:42
5.0 از 5
2782
تگهای خبر: باشگاه , سلامت , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد