انجمن گلف NCGU
ملی پوش تیراندازی:

همیشه با سختی ها ساخته ایم

همیشه با سختی ها ساخته ایم

به گزارش انجمن گلف پوریا نوروزیان اظهار داشت: شاید این شرایط برای كشورهای دیگر كه همیشه در ناز و نعمت تمرین كرده اند سخت باشد اما برای ما كه همیشه با سختی ها ساخته ایم راحت و می توان گفت به نفع ماست.ملی پوش تیراندازی در گفتگو با ایسنا، به وضعیت پیگیری تمرینات خود در ایام انتشار کرونا اشاره و اظهار نمود: در خانه تمرین می نماییم و سلاح هایمان به دستگاه اسکت (دستگاه الکترونیکی که به سلاح وصل می شود) وصل است. مربیان به ما برنامه می دهند و عملکرد ما را ارزیابی می کنند. در گروه های اجتماعی با سایر ملی پوشان هم در ارتباطیم.

نوروزیان در ادامه اظهار داشت: این تمرینات جای تمرین در سالن را نمی گیرد. تمرین در سالن و با فشنگ و ساچمه بسیار متفاوت می باشد اما هم اکنون با شیوع کرونا کار دیگری نمی توان انجام داد. این تمرینات بهترین راه ممکن برای حفظ آمادگی است.

ملی پوش تفنگ در پاسخ به این سؤال که آیا با آغاز اردوها مشکلی از بابت مهمات وجود دارد یا خیر اظهار داشت: فکر نمی کنم از بابت ساچمه مشکلی باشد. در مورد فشنگ هم فدراسیون بیشتر در جریان است. مقداری فشنگ هست که با شروع تمرینات در اختیار ملی پوشان به خصوص تیراندازان المپیکی قرار خواهد گرفت. هم اکنون تیراندازان المپیکی در اولویت قرار دارند.

وی در پاسخ به این سؤال که چطور می توان مشکل کمبود فشنگ را رفع کرد اظهار داشت: شرایط خیلی ویژه است. اگر در شرایط عادی بودیم با اردوی خارجی می توانستیم فشنگ خریداری نماییم. با انتشار کرونا شرایط سخت شده است و فکر می کنم که این مشکل را بالا دستی ها می توانند حل کنند. تنها رفع این مشکل ورود فشنگ است مگر رویه گذشته یعنی تمرینات خشک یا تمرین با فشنگ کمتر را در پیش بگیریم.

نوروزیان در ادامه اظهار داشت: هر چقدر از مسابقات دور بمانیم شرایط سخت تر خواهد شد. این شرایط برای همه است و حریفان ما هم با این مشکلات مواجهند. چاره ای نیست، تابحال تجربه این شکلی نداشته ایم. البته ما همیشه با سختی ها کنار آمده ایم. شاید برای کشورهای دیگر که همیشه در ناز و نعمت تمرین کرده اند سخت باشد اما برای ما که همیشه با سختی ها ساخته ایم راحت و می توان گفت به نفع ماست.

وی در انتها اظهار داشت: ان شاالله مشکل حل شود و از این بحران گذر نماییم تا همه ورزشکاران در همه دنیا به مسابقات برسند. فعلا که ورزش در همه دنیا تعطیل می باشد و امیدوارم این مشکل حل شود.
1399/02/11
21:18:50
5.0 از 5
2957
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , دستگاه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد