انجمن گلف NCGU
در گفت و گو با انجمن گلف مطرح شد

واكنش داورزنی به بازنشستگی اش: از لحاظ قانونی 6 سال دیگر می توانم شاغل باشم

واكنش داورزنی به بازنشستگی اش: از لحاظ قانونی 6 سال دیگر می توانم شاغل باشم

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون والیبال در واكنش به مسائل مطرح شده در خصوص بازنشستگی اش، اعلام نمود: بنده هم اكنون با ۳۹ سال سابقه و ۵۹ سال سن، طبق قانون تا شش سال دیگر امكان اشتغال دارم.


محمدرضا داورزنی در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با مسائل عنوان شده در خصوص فرارسیدن موعد بازنشستگی اش، اظهار نمود: اصل این مطالب کذب است و بنده نه بازنشسته شده و نه درخواستی در این رابطه داشته ام که مورد موافقت یا عدم موافقت واقع شود و طبق قانون تا سن ۶۵ سالگی و در صورت موافقت وزارت ورزش و جوانان امکان ادامه فعالیت خواهم داشت.
وی افزود: بر مبنای مستندات قانونی، افراد تا سن ۶۵ سالگی با مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری امکان اشتغال دارند و با درخواست وزارتخانه متبوع خود و تایید دولت، می توانند فعالیت شغلی خویش را ادامه دهند و خیلی از افراد هستند که به مدت ۴۵ سال هم سابقه کاری داشته اند.
مگر از کار رفته بودم که درخواست بازگشت داشته باشم؟
رئیس فدراسیون والیبال در مورد مقوله مطرح شده در خصوص بازگشت به کار وی نیز، بیان نمود: تمام این جریان و مسائل مطرح شده غیر واقعی است و بنده نه بازنشسته شده ام که درخواست بازگشت به کار داشته باشم و نه حکم بازنشستگی دریافت کرده ام؛ برخی عنوان کرده بودند که بنده در خواست بازگشت به کار کرده ام، باید به آنها بگویم مگر من از کار رفته بودم که در خواست بازگشت به کار داشته باشم؟
امکان ادامه فعالیت در صورت درخواست وزارتخانه و تایید سازمان اداری و استخدامی
داورزنی با اشاره به اینکه اگر وزارت ورزش و جوانان موافق ادامه فعالیت بنده باشد، کارم را ادامه خواهم داد، تصریح کرد: هم اکنون با عنایت به شرایط موجود افرادی که بالای ۳۰ یا ۳۵ سال خدمت داشته باشند، هر ساله درخواست ادامه فعالیت آنها از جانب وزارتخانه متبوع شان به سازمان اداری و استخدامی ارجاع می شود که در صورت موافقت آن دستگاه، افراد می توانند فعالیت خویش را در شغل مربوطه ادامه دهند. همینطور باید تصریح کرد که در این حوزه، یک کمیته حسب نیاز دستگاه، تخصص و سابقه افراد بررسی لازم را انجام می دهد و در ارتباط با ادامه فعالیت شغلی افراد تصمیم گیری می کند.
طرح غیرواقعی و تکراری بازنشستگی بنده در دو سال قبل
داورزنی با اشاره به اینکه در آینده چه تصمیم شغلی خواهم گرفت مقوله دیگری است، اظهار نمود: مباحثی که الان در مورد بازنشستگی بنده مطرح گردیده است، سال قبل و دو سال قبل هم مطرح شده بود و باید تاکید کنم هر زمان بر مبنای قانون بازنشسته شوم افتخار می کنم که سعادت داشته و تا آن زمان به کشورم خدمت کرده ام، بازنشستگی اتفاق خیری است که بعد از سال ها خدمت نصیب افراد می شود و مهم این است که تا زمان فعالیت خود بتوانیم مفید واقع شویم و اثرگذار باشیم.
وی ادامه داد: در عین حال این بدان معنا نیست که افراد بعد از دوران بازنشستگی دیگر کار نخواهند کرد و شغلی نخواهند داشت، بلکه می توانند کارمند دولت نباشند و فعالیت دیگری را دنبال کنند، همانگونه که خیلی از افراد بعد از ۴۰ سال سابقه شغلی، در بخش خصوصی فعالیت خویش را از سر می گیرند.1399/02/08
14:35:10
5.0 از 5
3189
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد