انجمن گلف NCGU

پیكر كوهنورد مفقودی در سركچال پیدا شد بعلاوه جزئیات حادثه

پیكر كوهنورد مفقودی در سركچال پیدا شد بعلاوه جزئیات حادثه

به گزارش انجمن گلف پیكر بی جان حسین صادق زاده، كوهنورد فعال تهرانی كه در زیر بهمن حبس شده بود، پیدا شد.


حمید مساعدیان، رئیس امداد و نجات فدراسیون کوه نوردی در گفتگو با ایسنا، درباره پیدا شدن پیکر کوهنورد مفقودی در سرکچال اظهار داشت: یک تیم چهار نفره از کوهنوردان تهرانی بامداد روز گذشته مبادرت به صعود به قله سرکچال می کنند که در راه بازگشت در روی خط الراس نقابی در راه شمالی خط الراس می شکند. از تیم چهار نفره متاسفانه یک نفر به جبهه شمالی خط الراس سقوط کرده و با عنایت به شیب زیاد جبهه شمالی به ارتفاعات "دریوک" می افتد. پس از سقوط متاسفانه بهمن رخ می دهد که این فرد مصدوم در زیر بهمن مبحوس می شود.
او اضافه کرد: سه نفر همنوردان او به دلیل سختی مسیر امکان کمک رسانی به همنورد خویش را نداشته و با بازگشت از منطقه صدمه دیده وضعیت حادثه را به نیروهای امداد و نجات اطلاع رسانی می کنند. روز گذشته ۴ تیم زمینی همراه یک تیم واکنش سریع توسط هلی کوپتر و برخی از نیروهای امداد و نجات آتش نشانی شمشک به منطقه اعزام می شوند ولی نتیجه ای حاصل نمی گردد.
مساعدیان اظهار داشت: از بامداد امروز (شنبه) تیم ۹ نفره آتش نشانی و کوهنوردان و اسکی بازان شمشکی، تیم ۷ نفره اسکی بازان کوهستان فدراسیون کوهنوردی و تیم ۱۵ نفره باشگاه اسپیلت به محل حادثه اعزام شدند.
رییس امداد و نجات فدراسیون کوه نوردی بیان نمود: متاسفانه پیکر بی جان حسین صادق زاده، کوهنورد فعال تهرانی و عضو باشگاه اسپیلت بعد از خارج کردن از بهمن توسط تیم امداد در حال انتقال به شمشک است و تا ساعات دیگر پیکر این کوهنورد به پایین کوه انتقال پیدا می کند.1399/02/06
23:05:09
5.0 از 5
2795
تگهای خبر: باشگاه , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد