انجمن گلف NCGU
مدیر سامانه بلیت فروشی ورزشگاه های كشور:

بلیت سهمیه ای به باشگاه های استقلال و پرسپولیس داده نشده است

بلیت سهمیه ای به باشگاه های استقلال و پرسپولیس داده نشده است

به گزارش انجمن گلف مدیر سامانه بلیت فروشی ورزشگاه های كشور اظهار داشت: از ۲۱ هزار صندلی خالی مانده در ورزشگاه آزادی برای داربی هیچ سهمیه ای به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داده نشده است.علی اصغر انتظارخیر، مدیر سامانه بلیت فروشی ورزشگاه های كشور در گفتگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش كه آیا از ۲۱ هزار صندلی خالی مانده پشت دروازه ورزشگاه آزادی به باشگاه استقلال بعنوان میزبان داربی، بلیتی اختصاص پیدا كرده است، اظهار نمود: از ۲۱ هزار صندلی خالی مانده ورزشگاه آزادی برای داربی هیچ سهمیه ای به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داده نشده و هر كسی كه بخواهد برای تماشای بازی وارد ورزشگاه شود باید از سامانه بلیت فروشی الكترونیكی بلیت تهیه كرده باشد. ازاین رو به هیچ كسی چه طرفدار استقلال و چه پرسپولیس بلیت مجانی داده نمی گردد.

وی اظهار داشت: ۲۱ هزار صندلی خالی مانده در ورزشگاه آزادی سهمیه ارگان ها و سازمان های مختلف است كه از سامانه بلیت فروشی ما خارج است و به شورای تامین ارتباط دارد كه سهمیه ها را در اختیار چه كسانی قرار دهد.

مدیر سامانه بلیت فروشی هوشمند در انتها اظهار نمود: دیگر سهمیه مجانی به كسی داده نمی گردد و هر كسی كه بخواهد داربی را تماشا كند باید با در دست داشتن كارت ملی و بلیت وارد آزادی شود.

به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، امروز (یكشنبه) اظهار داشت: "مایه تاسف بسیار است كه شاهد می باشیم برای داربی پیش رو، حتی یك برگه بلیت هم به باشگاه پرسپولیس نداده اند. چنین اتفاقی هیچگاه سابقه نداشته است. در گذشته، شاید مواردی بود كه به باشگاه میهمان تعداد كمی بلیت داده باشند اما متاسفانه با وجود پیگیری های مكرر در خلال دو سه روز گذشته، فقط وعده های پوچ و توخالی و دروغین تحویل گرفته ایم و امروز و فردا كردن های بسیاری را شنیدیم. حالا باید بگوییم حتی یك برگه بلیت هم به باشگاه پرسپولیس نداده اند."
1398/06/31
20:37:20
5.0 از 5
5071
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد