انجمن گلف NCGU

نظرسنجی برای تعیین تكلیف لیگ وزنه برداری

نظرسنجی برای تعیین تكلیف لیگ وزنه برداری

به گزارش انجمن گلف فدراسیون وزنه برداری با نظر سنجی از تیم ها می خواهد تكلیف هفته چهارم و پایانی لیگ برتر را مشخص نماید.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، هفته چهارم و فینال لیگ برتر وزنه برداری قرار بود بیستم اسفند برگزار گردد اما به علت شیوع كرونا لغو شد.
با عنایت به این كه هنوز امكان برگزاری مجدد مسابقات وجود ندارد و از سویی ماه رمضان هم در پیش است، فدراسیون مبادرت به نامه نگاری با تیم های شركت كننده كرده است تا تكلیف هفته پایانی لیگ برتر مشخص شود.
فدراسیون از تیم ها خواسته است نظر خویش را اعلام كنند كه هفته چهارم لیگ وزنه برگزار گردد و یا اینكه با توجه نتایج سه هفته گذشته تیم های برتر معرفی شوند.
بهداد سلیمی سرمربی تیم بازار بزرگ ایران در گفتگو با ایسنا درباره ی اینكه چه پاسخی به فدراسیون داده است، اظهار داشت: ما در سه هفته اول لیگ توانستیم فاصله خیلی خوبی از بقیه تیم ها بگیریم ازاین رو خیلی برای ما فرقی ندارد. از طرفی سلامتی ورزشكاران اولویت است ازاین رو تصمیم را به خود فدراسیون محول كردیم.
فراز رامهرمزی سرمربی تیم ملی حفاری كه رقابت نزدیكی با تیم دانشگاه آزاد برای كسب عنوان نایب قهرمانی دارد به ایسنا اظهار داشت: ما رقابت نزدیكی را با دانشگاه آزاد برای نایب قهرمانی داریم و تنها با فاصله ۱۲ امتیاز سوم هستیم اما اولویت برای ما سلامتی ورزشكاران است ازاین رو در حالیكه توانایی این را داشتیم كه در هفته چهارم با دانشگاه آزاد برای نایب قهرمانی رقابت نماییم، اعلام كردیم تصمیم با خود فدراسیون است چون سلامتی ورزشكاران مهمتر است.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، فدراسیون اگر لیگ برتر وزنه بردارای را با همان سه هفته به پایان برساند، بهداد سلیمی در نخستین تجربه مربگیری خود موفق می شود عنوان قهرمانی را به دست آورد.

رده بندی تیم ها تا آخر هفته سوم لیگ برتر به شرح زیر است:

۱- بازار بزرگ ایران: ۲۲۷۱ امتیاز
۲- دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات: ۲۲۱۵ امتیاز
۳- شركت ملی حفاری اهواز: ۲۲۰۳ امتیاز
۴- نیروی هوایی عقاب: ۲۰۳۹ امتیاز
۵- مناطق نفت خیزجنوب خوزستان: ۱۸۴۸ امتیاز
۶- نیروی زمینی ارتش: ۱۸۳۶ امتیاز1399/02/01
23:59:09
5.0 از 5
3045
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , رقابت , سرمربی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد