انجمن گلف NCGU
علی نژاد:

كریمی از امیدهای مدال آوری ایران در المپیك است

كریمی از امیدهای مدال آوری ایران در المپیك است

به گزارش انجمن گلف معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: اعتقاد دارم كه معاونت ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: كریمی می تواند از امیدهای مدال آوری ایران در المپیك باشد و باز هم مثل همیشه می تواند افتخار آفرینی و دل مردم را شاد كند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مهدی علی نژاد اظهار داشت: امروز توفیقی دست داد تا جویلی احوال آقای كریمی كشتی گیر خوب ایران كه از سرمایه های این رشته است و بارها و بارها افتخار آفرینی كرده باشم.

وی افزود: این كشتی گیر توانایی هایش را در رویدادهای مختلف نشان داده و در اتفاقی كه سال قبل رخ داد، و با همان شرایط مصدومیت بارها دیدم كه تمریناتش را با جدیت انجام می داد كه تعویق المپیك كه صورت گرفت، فرصت مناسبی بود كه با خیال راحت عمل جراحی را انجام دهد كه انشالله پس از این دوران باردیگر تمریناتش را شروع می كند.
علی نژاد اضافه كرد: امروز به عیادت این كشتی گیر آمدیم تا اگر كمكی نیاز باشد انجام دهیم هر چند كه فدراسیون پزشكی ورزشی و كشتی و وزارت ورزش و جوانان برای انجام عمل جراحی هماهنگی های لازم را داشتند.
او در آخر اظهار داشت: بطور قطع اعتقاد دارم كه اقای كریمی می تواند از امیدهای مدال آوری ایران در المپیك باشد و باز هم مثل همیشه می تواند افتخار آفرینی و دل مردم را شاد كند.
منبع:

1399/02/01
14:08:13
5.0 از 5
2900
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد